Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Mecz Polska - Niemcy na Stadionie Narodowym
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska - Niemcy 2:0! Wielka niespodzianka na Stadionie Narodowym

Zaskoczeni wynikiem?

Dziś na Stadionie Narodowym odbył się mecz eliminacyjny do Euro 2016, w którym zmierzyły się reprezentacje Polski i Niemiec. Zdecydowanym faworytem spotkania byli nasi zachodni sąsiedzi, ale po niedawnym sukcesie siatkarzy wierzono, że i nasi futboliści będą w stanie sprawić niespodziankę.

Zobacz: Polsat zarobił na mistrzostwach w siatkówkę fortunę. Są już oficjalne dane

Do przerwy kibice nie zobaczyli bramek, ale tuż na początku drugiej, a dokładnie w 51. minucie, na prowadzenie nieoczekiwanie wyszli Polacy. Gola strzelił Arkadiusz Milik i było 1:0 dla Biało-Czerwonych.  Trzy minuty przed końcem spotkania drugą bramkę strzelił Sebastian Mila i polska reprezentacja zwyciężyła 2:0, co jest prawdziwą sensacją.

Oglądaliście mecz z Niemcami?

Zobacz: Genialna bramka Lewandowskiego w nowym klubie. Niemieckie media: "To artysta!"

Mecz Polska - Niemcy

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Finał mistrzostw świata w piłce nożnej
Facebook FIFA World Cup
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Poznaliśmy zwycięzców Mundialu w Brazylii! Dopiero po dogrywce
Cóż to był za mecz

W niedzielny wieczór na stadionie w Rio de Janeiro odbył się najbardziej oczekiwany mecz tego roku - finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Zmierzyły się w nim reprezentacje Niemiec i Argentyny, które od początku turnieju stawiane były w roli faworytów. Spotkanie poprzedził efektowny występ Shakiry. Przypomnijmy: Shakira przebiła show Jennifer Lopez. Mamy wideo z jej występu w finale Mundialu Mecz od samego początku toczył się w bardzo szybkim tempie, choć żadna z drużyn nie wypracowała sobie stuprocentowych okazji do strzelenia bramki. W pierwszej połowie gola strzelił wprawdzie Gonzalo Higuain , ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Druga połowa również nie przyniosła rozstrzygnięcia i konieczna była dogrywka. W niej lepsi i skuteczniejsi okazali się Niemcy. W 113. minucie spotkania bramkę strzelił Mario Goetze i to nasi zachodni sąsiedzi wznieśli Puchar Świata i to już po raz czwarty w historii. Komu kibicowaliście? Zobacz: Do tego występu miało nie dojść. Jennifer Lopez dała show na otwarciu Mistrzostw Świata Najseksowniejsi piłkarze według magazynu Vogue:

Mecz Polska-Szwajcaria. Wynik meczu Polska-Szwajcaria. Kto wygrał Polska-Szwajcaria
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Po serii sukcesów Polacy zagrali kolejny mecz. Tym razem ze Szwajcarią
Jak się skończył dla nas?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej odnosi ostatnio coraz większe sukcesy. W eliminacjach do Mistrzostw Świata Polska wygrała już trzy spotkania i jedno zremisowała, dzięki czemu zajmuje pierwsze miejsce w grupie i mocno awansowała w rankingu FIFA. Przypomnijmy: Ogromny sukces polskiej reprezentacji. Na to czekali wszyscy kibice Dziś na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbył się towarzyski mecz pomiędzy Polską a Szwajcarią. Już w 4 minucie Josip Drimić strzelił gola Polakom, ale na szczęście w ostatnich sekundach pierwszej połowy Polacy, dzięki bramce Artura Jędrzejczyka, doprowadzili do remisu.  Fantastycznie zaczęła się dla nas również druga połowa, bo już w 61 minucie Arkadiusz Milik strzelił gola, dzięki czemu wyszliśmy na prowadzenie, ale niestety w 87 minucie Alexander Frei doprowadził do remisu. Ostatnie minuty były bardzo napięte, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:2. Oglądaliście spotkanie? Zobacz: Zwycięstwo z Niemcami da Polakom gigantyczny awans. Ich trener ma jednak swoją teorię Gwiazdy na Stadionie Narodowym:

Gol Kuby Błaszczykowskiego
East News
Newsy
Polska wygrywa w karnych! Jesteśmy w ćwierćfinale! DZIĘKUJEMY
Zobacz zapis naszej relacji

Mecz Polska - Szwajcaria za nami. Wynik? WYGRALIŚMY 5-4 W rzutach karnych. W podstawowym czasie meczu było 1:1. Dogrywka nie dała rezultatu. Dopiero w karnych pokonaliśmy Szwajcarkę.  A u nas możecie przeczytać całą relację na żywo z meczu Polska - Szwajcaria "kobiecym okiem" :) i okiem geja! Jak wyglądały gole? Przeczytajcie też kto był został kontuzjowany . Ale przede wszystkim kto najlepiej prezentował się na boisku i jakie gwiazdy kibicowały Polsce! Dla Polaków mecz ze Szwajcarią był czwartym spotkaniem na Euro 2016. Wygraliśmy i przeszliśmy do ćwierćfinałów Euro 2016 we Francji!   Dziękujemy za wspólne oglądanie. Kolega gej ma nadal zawał i krzyczy, że w życiu czegoś takiego nie przeżył. Naczelna wróciła z piwnicy, bo z nerwów poszła tam sprzątać. Boimy, się, że jej mąż będzie ją tam wysyłał w czwartek jak będziemy grać z Portugalią... A koleżanka na Cyprze nie mogła wyjść z samochodu całe dwie godziny, żeby móc oglądać. Redaktorka co szykowała się na ślub, na dogrywkę musiała już jechać do kościoła. Dlatego siadła w ostatniej ławce i na telefonie w 5 osób oglądali... Najważniejsze, że przeszliśmy dalej, a para młoda powiedziała "tak".   18:12 Borek zachwycony. Nie gadaj pokaż spodnie :P   18:07 Kuba Błaszczykowski też pokazuje jak cieszą się nasi piłkarze z wygranej.   18:81 Piłkarze tak się cieszą w szatni.     Wielka radość na boisku.   17:55 Kto jest bohaterem Małgorzata Kożuchowska uważa, że Fabiański.   17:43 Dziękujemy! Dziękujemy! WYGRALIŚMY! Naczelna nie wierzy: O matko? Naprawdę? Bo ja w piwnicy sprzątam z nerwów.   17:41 Krychowiak strzelił!!!!!! Jesteśmy W ćwierćfinale!!!! Boże.... 5-4 wygraliśmy w karnych!!!!!   GOOOL Sara Boruc...