Gol Kuby Błaszczykowskiego
East News

Polska wygrywa w karnych! Jesteśmy w ćwierćfinale! DZIĘKUJEMY

East News

Mecz Polska - Szwajcaria za nami. Wynik? WYGRALIŚMY 5-4 W rzutach karnych. W podstawowym czasie meczu było 1:1. Dogrywka nie dała rezultatu. Dopiero w karnych pokonaliśmy Szwajcarkę.  A u nas możecie przeczytać całą relację na żywo z meczu Polska - Szwajcaria "kobiecym okiem" :) i okiem geja! Jak wyglądały gole? Przeczytajcie też kto był został kontuzjowany. Ale przede wszystkim kto najlepiej prezentował się na boisku i jakie gwiazdy kibicowały Polsce! Dla Polaków mecz ze Szwajcarią był czwartym spotkaniem na Euro 2016. Wygraliśmy i przeszliśmy do ćwierćfinałów Euro 2016 we Francji!

Dziękujemy za wspólne oglądanie. Kolega gej ma nadal zawał i krzyczy, że w życiu czegoś takiego nie przeżył. Naczelna wróciła z piwnicy, bo z nerwów poszła tam sprzątać. Boimy, się, że jej mąż będzie ją tam wysyłał w czwartek jak będziemy grać z Portugalią... A koleżanka na Cyprze nie mogła wyjść z samochodu całe dwie godziny, żeby móc oglądać. Redaktorka co szykowała się na ślub, na dogrywkę musiała już jechać do kościoła. Dlatego siadła w ostatniej ławce i na telefonie w 5 osób oglądali... Najważniejsze, że przeszliśmy dalej, a para młoda powiedziała "tak".

18:12 Borek zachwycony. Nie gadaj pokaż spodnie :P

radość Borka i Hajty
Twitter

18:07 Kuba Błaszczykowski też pokazuje jak cieszą się nasi piłkarze z wygranej.

radość Polaków

18:81 Piłkarze tak się cieszą w szatni.

Mecz Polska Szwajcaria

Wielka radość na boisku.

Polska - Szwajcaria na żywo Euro 2016

17:55 Kto jest bohaterem Małgorzata Kożuchowska uważa, że Fabiański.

Małgorzata Kożuchowska

17:43 Dziękujemy! Dziękujemy! WYGRALIŚMY!

Naczelna nie wierzy:

O matko? Naprawdę? Bo ja w piwnicy sprzątam z nerwów.

17:41 Krychowiak strzelił!!!!!! Jesteśmy W ćwierćfinale!!!! Boże.... 5-4 wygraliśmy w karnych!!!!!

GOOOL Sara Boruc to nagrała:

🙈🙈🙈🙈🙈🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

Film zamieszczony przez użytkownika Sara Boruc Mannei (@sinbymannei_com)

17:41 Strzelił kurw... mać. Grosicki klęczy.

17:40 Błaszczykowski i... strzelił 4-3! Nich Szwajcar nie strzeli błagamy!!!!!!

17:40 Szwajcar strzelił...

17:39 Glik strzelił! 3-2 dla Polski!

17:38 Szwajcar tez strzelił :/ 2-2

17:37 Milik! Trafił! Jeee 2-1

17:37 Szwajcar nie trafił! Jeeee Myśmy myśli, że Nasz obronił. Ale to tamten nie trafił.

17:36 Lewy strzelił. Na leciutko walną i jest... Gol!

17:35 Rany rany rany Fabiański w bramce. Czerwony Szwajcar stoi... i Strzelił :((((

17:34 Jezu co za emocje. Karne!!!!! Nasi się przygotowuje. Oby Fabiańskiego nie opuściło szczęście. Nam serce boja jak oszalałe!

grupowy uścisk Polska - Szwajcaria

17:30 Koniec dogrywki. Nadal nic się nie zmieniło 1:1 Piszczek miał okazję strzelić, ale nie wyszło. Piłka mu się wyślizgnęła. Chłop w domu mówi, ze gdyby Lewandowski był w formie i stał tam gdzie trzeba to by nie było, żadnych karnych. No więc jednak chyba zamiast budować formę to grał w reklamach i teraz widać efekty!

17:29 Kuba Wojewódzki już odpadł z gry...

Kuba Wojewódzki

17:26 Żółta kartka dla Dziury!  Znowu Fabiański obronił nas... Nasi nie mają siły. To takie straszne!

17:24 Jeszcze 5 minut...

17:22 Jezu prawie gol, i pomyliłyśmy bramki już się cieszyłyśmy, a to nasza była. Na szczęście Fabiański obronił.

17:21 No nie, Pazdan dostał żółtą kartkę! Za co za co?

17:19 Szwajcarzy atakują cały czas, my się bronimy. Nasi nie mają siły to pewnie przez to, że Szwajcarzy mili dwa dni więcej wolnego. Szmaciarze. Czujemy się, jak na obronie Jasnej Góry! Kurrrr... faulowali Lewandowskiego.

17:17 Boimy się zmienić pozycję. Bo jak jeden fałszywy ruch sprawie, że nam strzelą?

17:15 Zaczęli kolejne 15 minut. Jeśli to nie da rezultatu będą karne. Pazdan już wybił atak. Amen.

17:13 Koniec pierwszych 15 minut. Mamy jeszcze jedną zmianę do wykorzystania. Zauważyliśmy, że Szpakowski kocha statystyki, teraz powiedział, że to 30 dogrywka w historii mistrzostw.

17:10 Z boiska zszedł Grosicki, a wszedł Peszko.

17:09 Ktoś nas papuguje! :)

17:08 100 minut meczu za nami. Zmiana Mączyński opuszcza boisko wchodzi Tomasz Jodłowiec. Peszko skończył rozgrzewkę.

17:03 Jest nerwowo, chłop w domu krzyczy, że nasi nic nie grają... I stoją w miejscu. Koleżanka co idzie na ślub mówi, że mniejszy stres bo nie ma już złotej bramki. Też nie wiecie co to? Już tłumaczymy. Kiedyś było tak, że kto strzelił pierwszy gola ten wygrywa. Teraz musi upłynąć te 30 minut. Pazdanie wierzymy w ciebie!

mem

17:00 Zaczęli dogrywkę. Dla niewtajemniczonych gramy teraz 2x po 15 minut.

Kolega gej jest zniesmaczy dogrywką, skończyła mu się woda i czipsy....

16:55 Nastroje w redakcji kąśliwe. Kolega gej pyta: czego ten Nawałka nie zmienia nikogo? Zauważył też, że u niego za oknem pada - to znak?

No zmiany powinny być dawno temu . Oni 3-ch zmienili - mówi rozgorączkowana koleżanka, co idzie na ślub.

Naczelna za to ewidentnie zła:

Chrzanię, wychodzę!!!

Do łazienki? Zapytali wszyscy....

16:52 Krychowiak faulowany. KONIEC MECZU. Będzie dogrywka Oby Tomasz Barański był jasnowidzem.

Tomasz Barański

16:50 Milik nie strzelił ;(((( Od teraz będziemy go nazywać Arkadiusz MYlik!!!!!

16:48 4 minuty doliczone. Nasi próbowali. Pazdan, Glik, Lewy... chcą strzelić, Panowie strzelcie! My chcemy chcemy gola - krzyczą kibice. Wyrwijcie ten ćwierćfinał mówi Szpakowski. A Szpakowski zawsze ma rację.

16:45 Będzie dogrywka? Iga Lis jakaś spokojna... Jak ona może?

Iga Lis mecz

16:41 7 minut do końca. Chłop mówi, że Polacy zdechli, a Nawałka nic nie zmienia. Ma 23 zawodników w mordę jeża... I co z tego, że wszyscy chwalą, że piękna bramka Szwajcara????

16:39 Nie!!!! Kur.... Szakira nam strzeliła :///////// Dlaczego Chłop w domu zawsze ma rację????? Wynik 1-1 Niestety.

16:34 Ale było ale było... Prawie nam strzelili gola. Matko święta. Serce nam podskoczyło. Wysyłamy Olę K. na szczęście naszym!

Aleksandra Kwaśniewska

16:32 Chłop w domu powiedział, że nasi muszą walnąć kolejnego gola, bo nie utrzymają przewagi. My jednak uważamy, że tylko spokój może nas uratować i przesadza. Prawda Pazdanowa i Glikowa?

Kibice

16:30 Jakiś Szwajcar upad. I dobrze, jednego mniej! O cholera nam chcą strzelić, nasi ustawiają mur... Uf Fabiański bohaterem obronił!

16:25 Ale sfaulowali Milika, aż musiał zejść. My gramy fer to dlaczego ci Szwajcarzy nie? Kolega gej widzi chyba inne boisko niż my.

"Krychowiak bardzo dba o swoich kolegów, urocze! A sędzia oślepł chyba na widok Fabiańskiego z bliska. Ja bym tak miał"

16:24 Różne są sposoby kibicowania. Na. Paulina Krupińska i Marcelina Zawadzka oglądają komórce.

Paulina Krupińska, Marcelina Zawadzka

16:18 Znowu faul na Lewandowskim, no jak ten Lewy ma strzelić gola, jak tam zamach na niego szykują co chwila!!!!! Szwajcarzy czerwone świnie, ale jesteśmy wnerwione.

16:16 W małej przerwie kiedy Lewy leża, nasz kolega gej przyjrzał się Piszczkowi i jest pod wrażeniem.

"Rewelacyjny Piszczek" - mówi komentator w Polsacie. A jaki przystojny, a jakie rysy twarzy! Kora pewnie powiedziałaby "Kocham, kocham, kocham"

16:14 Ciekawe co na to Ewa Farna, ona nóżki ma zdrowe. Jak widać.

Ewa Farna

16:13 Biedny ten Lewy, tną go w każdym meczu. Żółta kartka jest za faul na nim, a powinna być czerwona! Ty szwajcarski ciulu!

16:11 Dawno nie było nic o chłopie w domu. Właśnie puścił wiąchę, że Lewandowski nie umie grać. To chyba rewolucyjna teoria. No ale Lewy nie strzelił.

16:08 Beata Kozidrak kibicuje z córkami, a kolega gej wyłapuje to co chce usłyszeć:

"Shakiri na boisku robi prawie Waka Waka". Słychać, że jest też Cher :) gwiazdorski ten mecz!

Beata Kozidrak kibicuje Polsce

16:05 Wrócili!!!! Polska gola Polska Gol. To teraz Lewy już musi strzelić!

16:01 Koleżanka szykuje się na ślub. Ale mimo to ogląda i mówi, że mimo, ze Milik podał teraz Kubie do strzało to ogólnie:

Milik po prostu do wywalenia, ja on mnie wkurza nawet z twarzy już.

15:57 Zastanawiacie się penie gdzie jest Bartosz Kapustka. Kapustka nie zagra dzisiaj, bo ma dwie żółte kratki... Jeśli chodzi o temperaturę na stadionie 22 stopnie, więc nie jest źle. To u nas w Polsce zdychamy. A co do Lewego dziś ma jakiś jubileusz, bo gra 80. mecz. Tylko niedosłyszałyśmy czy 80. mecz w ogóle co by było dziwne...  80. na mistrzostwach... 80. mecz ze Szwajcarią?

15:56 Kuba Kuba Kuba krzyczy Anita Sokołowska

Anita Sokołowska zachwycona Błaszczykowskim?

15:54 Co musi się teraz dziać w domu Russella Crowa? :))))

Russell Crowe Robert Lewandowski
Twitter

15:51 Przeżyjmy to jeszcze raz gol Kuby Błaszczykowskiego

15:49 Przerwa

A w przerwie możecie głosować w naszym pojedynku :)

Dwaj przystojniacy na boisku: nasz Grzegorz Krychowiak, czy Granit Xhaka ze Szwajcarii? GŁOSUJCIE

15:46 My nadal zachwyceni Kuba B.

Kuba Błaszczykowski

15:39 JEEEEEST GOL KUBA BŁASZCZYKOWSKI :************

Naczelna: Mówiłam że jest w moim typie!!!!

Mówiłaś mówiłaś :)

15:37 Jeszcze 10 minut meczu i wniosek jest jeden Milik co wiecznie strzela i nie trafia jest z pewnością Agentem!!!!!!!!!!!!

15:35 Szwajcarzy chcieli nam strzelić gola. A kolega gej skupił się na... bramkarzu:

"Do twarzy temu Fabiańskiemu w tym ultra kanarkowo-bursztynowo-jaskrawo bananowym kombinezonie

15:34 Mało gwiazd kibicuje, Czyżby za gorące... emocje? Rafał Mroczek nie odpuszcza nawet z ukochaną kibicuje.

Rafał Mroczek kibicuje

15:29 Tymczasem na boisku Krychowiak nie strzelił prostej bramki. Tyle ćwiczy, nie pije, nie pali, idzie spać po 22 i co? I nie strzela prostej bramki! No kurza stopa!

Jak zapytał vice naczelny (tak mamy takiego mężczyznę w pracy):

Krycha bał się zniszczyć fryzury?

15:27 Naczelna własna (nie oddamy) uważa, że grunt to dobre przygotowanie i jest przygotowana na wszystko! Powód?

W meczu z Irlandia strzelili gola jak wyszłam do łazienki, więc na wszelki wypadek mam w łazience zapas kanapek, wody i słonych orzeszków:) na drugą połowę:)

15:24 A na Russella Crowa można liczyć. Ewidentnie jest naszym fanem.

Russell Crowe o Polsce
Twitter

15:23 Kuba Błaszczykowski leży :(((( Nie podnosi się.

15:19 Wkurzają nas kibice szwajcarscy! Drą japy... A rzut rożny był nasz. Milik walną nad poprzeczkę. Tymczasem w redakcji naczelna ma przemyślenie.

No wie stwierdzam ze Blaszczykowski jest b. W moim typie niż Lewy:))

Uff Ania Lewandowska może być spokojna :).

15:17 Kolega gej ogląda trybuny i... Rzekł:

A tak w ogóle to mecz to jedna z tych okazji, gdzie Ci super męscy kibice mogą się pomalować.

15:15 A na boisku zatrzymano Lewego... i zaliczył glebę. A w Internecie takie oto modlitwy.

Na Twą łysinę zanosim błaganie, Szwajcarię teraz zatrzymaj Pazdanie

15:12 Tez tak chcemy oglądać... na masażu. Radwańska to potrafi.

Radwańska Polska Szwajcaria
Twitter

15:10 Kolega gej rozkminia Szwajcarów i ma przemyślenie:

"Czaka, Rodrigez, Czuru - panowie ze Szwajcarii używają nicków z Grindra?"

15:06 Milik bardzo chce strzelić gola. Bo już kolejny raz atakował. Szwajcar złapał. Szpaku mówi, że powinien podać do Lewego... Ten Milik jakiś dziwny, powinien dzielić się piłką i sukcesami. Sam ze Szwajcarami nie wygra. Na Twitterze piszą kibice Milik ty ch...  Ale koniec tego filozofowanie Małgorzata Rozenek typuje 2-0 dla Polski!

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan kibicują Polsce

15:03 Jakby co Polacy to ci w białych. Szwajcarzy WROGOWIE to co w czerwonych. Jakby rzekł klasyk "ta małpa w czerwonym..." dziś takie komentarze dozwolone.

15.00 I Grają, Milika zatrzymano przed bramką tylko nie wiemy, którą...

"Arek słabo zaczyna, ale przecież ważne, jak się kończy. Nie tylko podczas meczu" - rzekł kolega gej.

jeszcze raz skład jakbyście coś zapomnieli. Obczajcie Szwajcarów. Fajni fajni.

Składy i taktyka na mecz Polska - Szwajcaria
Twitter

14:56 I zagrali naszego Mazurka Dąbrowskiego. Trzeba przyznać, że Szwajcarzy ładni.... I te czerwone koszulki. Jak powiedział kolega gej - "No na maxa przystojni ci Szwajcarzy" czyli nie tylko kobietom się podobają :)

14:55 Super Niania już przygotowana. A Wy?

SuperNiania kibicuje Polsce
Twitter

14:24 Bo łączy nas piłka TVP1 i Polsat razem :) A wy kogo dziś słuchacie Szpakowskiego czy Borka?

Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski
Twitter

14:09 Kochani co tam mecz - Ale hitowe spodnie Mateusza Borka to jest to!

Tomasz Hajto i Mateusz Borek komentatorzy meczu Polska - Szwajcaria

14:00 Mówią, że Szwajcarzy odpoczywali dwa dni więcej niż nasi. Biednemu to zawsze wiatr w oczy... Ale podobno chmury, które zebrały się nad stadionem dają nam szansę.

Skład Polski na mecz ze Szwajcarią

13:57 Znamy skład polskiej reprezentacji na mecz Polska - Szwajcaria. Szczęsny nie zagra. A nasza 11 prezentuje się tak:

Mecz Polska-Szwajcaria

Na razie nasza reprezentacja przygotowuje się, bo mecz dopiero za dwie godziny.

Anna Lewandowska daje dobre rady na wygraną i prezentuje batony mocy! :) Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny się zajadają :)