Polska na Eurowizji 2015
ONS

Kto powinien jechać na Eurowizję w przyszłym roku? Polacy już wybrali

Polska na Eurowizji 2015
ONS

Udział Polski na konkursie Eurowizji w 2015 roku wzbudza wielkie emocje. Telewizja Polska podjęła już decyzję o uczestnictwie naszego kraju na największym muzycznym festiwalu. Reprezentantów, jak w ubiegłym roku, wyłoni specjalna komisja, której skład nie jest jeszcze znany. Przypomnijmy: Jest decyzja w sprawie Eurowizji. Kto powinien reprezentować nasz kraj?

Na oficjalnej polskiej stronie o Eurowizji - eurowizja.org ruszyło głosowanie na najlepszego kandydata na konkurs. Bezapelacyjnym zwycięzcą została Margaret, drugie miejsca zajęła Sylwia Grzeszczak, zaś trzecie... Edyta Górniak. Na naszej stronie również przygotowaliśmy sondę, w której do tej pory oddano ponad 17 tysięcy głosów. Co ciekawe, Margaret została pokonana u nas przez Dawida Kwiatkowskiego i Ewelinę Lisowską miażdżącą przewagą. Sporo punktów procentowych zebrała również Sylwia Grzeszczak oraz Ewa Farna.

A może macie innych faworytów?

Zobacz: Conchita naprawdę podpadła Rosjanom. Putin wpadł na szalony pomysłFinał Eurowizji w 2014 roku:

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49