siepomaga

Grosicki z polską kadrą pomaga w walce o życie chorego Łukasza. Pomóż! Nagroda to wygrana z Portugalią! #DobroPowraca!

siepomaga

Jeśli pomożesz choremu na raka Łukaszowi Sobieckiemu, polska kadra twierdzi, że nagrodą będzie dziś wygrana z Portugalią! Na Twitterze powstała nowa akcja: #DobroPowraca, która od wczoraj rozlała się po całym Internecie. A o co chodzi? Łukasz Sobiecki, 35-letni chory na czerniaka gałki ocznej, walczy o życie. Jedyną szansą dla niego jest nowoczesny lek Pembrolizumab. Niestety nie można go dostać w Polsce. Szansą dla Łukasza jest terapia w Szpitalu Uniwersytetu Medycznego w Chicago. Ale trzeba uzbierać sporą sumę pieniędzy. Pomóc możemy TUTAJ.

 

Jako jeden z pierwszych pieniądze wpłacił Kamil Grosicki! 2 i pół tys. złotych.

Kamil Grosicki

 

 

W ciągu kilku godzin zebrano już kilkaset tysięcy złotych.

Na serwisie siepomaga brakuje teraz: 665 285,17 zł

Łukasz Sobiecki o tym, że ma czerniaka gałki ocznej dowiedział się w 2011 roku. Chorobę udało się zahamować. Łukasz powrócił do normalnego życia, a w 2014 roku urodził mu się syn. Teraz jednak koszmar powrócił z przerzutami na wątrobę. Trzeba walczyć o jego leczenie. Całą akcję rozkręcił dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski i to on rzucił hasło, że jeśli pomożemy, to wygramy dziś z Portugalią! :)

 

 

Krzysztof Stanowski

 

Łukasz, który walczy o życie założył sobie Twittera, aby podziękować.

 

Piękna akcja i mamy nadzieję, że wspólnie damy radę pomóc!

 

Zobacz także: Anna Lewandowska przed meczem Polska-Portugalia w bardzo wzruszającym wpisie: "Mecz zajmuje wszystkie myśli..."

 

Kamil Grosicki ma wielkie serce!

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15