Party Stories
Polki wysłały prezent dla Charlotte Elizabeth Diany
ONS
Newsy

Księżna Charlotte dostała prezent z Polski [FOTO]

Jak wyglądała zawartość paczki?

Narodziny Charlotte Elizabeth Diany wywołały wiele pozytywnych emocji, a o wydarzeniu tym napisały największe światowe media. Ponadto jeden z najsłynniejszych kucharzy, Jamie Olivier, upiekł dla księżniczki specjalny tort. Zobacz: Znany kucharz upiekł tort dla księżniczki! Pochwalił się zdjęciem na Instagramie

Dwie Polki także postanowiły sprawić niespodziankę książęcej parze i wysłały jej prezent. W paczce znalazł się Wishbear, czyli Szumiący Miś, którego zadaniem jest uspokajanie maluszka. Właścicielki marki zaadresowały podobno przesyłkę bezpośrednio do księżnej Kate, ale z pewnością zawartość i i jej użyteczność oceni specjalna asystentka od prezentów. 

Mamy już wiadomość, że miś dotarł i liczymy, że rzeczywiście przyda się księżnej Kate – powiedziała  na blogu Agnieszki Jastrzębskiej Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, współwłaścicielka Whisbear.

Mamy nadzieję, że zabawka przyda się książęcej parze.

Zobacz na Polki.pl: Jak zostać księżną? Poznaj nieznane fakty z życia Kate Middleton
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Imię córki księżnej Kate
ONS
Newsy
Znany kucharz upiekł tort dla księżniczki! Pochwalił się zdjęciem na Instagramie
Wygląda uroczo

Po narodzinach córki księżnej Kate i księcia Williama wszyscy czekali na to jak zostanie ochrzczona. Wczoraj rodzina królewska zdradziła imiona jakie otrzyma dziewczynka. Zobacz:  Znamy imię córki Kate i Williama! Narodzinami Charlotte Elizabeth Diany żył cały świat. Brytyjczycy nie mogli nacieszyć się tym wydarzeniem, a eksperci szacowali nawet ile dziewczynka jest w stanie zarobić w kilka dni po urodzeniu. Teraz jeden z najbardziej znanych kucharzy Jamie Olivier upiekł tort dla księżniczki. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem słodkiego wypieku. Jak wygląda? Zobacz na Polki.pl:  Jak zostać księżną? Poznaj nieznane fakty z życia Kate Middleton  

Prezent księżniczki Charlotte
Newsy
Księżniczka Charlotte dostała na urodziny prezent o wartości 200 000 dolarów!
Co to takiego?

W miniony weekend odbyły się chrzciny księżniczki Charlotte , na których nie zabrakło tłumów. Jednak prawdziwym zaskoczeniem był tort. Jak się okazuje czekał on na ten dzień aż 4 lata. Zobacz:  Na chrzcinach księżniczki Charlotte podano wyjątkowy tort. Miał 4 lata! Teraz prawdziwą sensację wywołuje jeden z prezentów, który dziewczynka otrzymała w tym wyjątkowym dniu. Charlotte otrzymała bowiem rzadko spotykany obraz olejny "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Jednak to cena wzbudza największe zainteresowanie, bo jak podaje closerweekly.com, dzieło jest warte aż 200 000 dolarów!  Prezent jest repliką obrazu namalowanego w  1937 roku, która powstała na specjalne życzenie przyjaciół księżnej Kate i księcia Williama.    

Księżniczka Charlotte w drodze na chrzest
East News
Newsy
Na chrzcinach księżniczki Charlotte podano wyjątkowy tort. Miał 4 lata!
To nie żart!

Kolejne chrzciny w brytyjskiej rodzinie królewskiej to kolejna okazja do wyjęcia weselnego tortu Kate i Williama z zamrażarki! Na przyjęciu z okazji chrztu księżniczki Charlotte podano kawałek tortu zrobionego w kwietniu 2011 roku. Ostatnio tort wyjmowano z zamrażarki na chrzcinach George'a, półtora roku temu. Oryginalny tort pokryty masą lukrową miał osiem warstw, które ustawione jedna na drugiej sięgały metra wysokości. Książęca para postanowiła zamrozić trzy warstwy, by zachować je na specjalne okazje. Owocowy tort udekorowany setkami kwiatów z masy cukrowej, głównie symbolizujących Anglię i Szkocję, powstał w cukierni Fiony Cairns w Leicester. Ale to nie wszystkie słodkie ciekawostki na temat wypieków rodziny królewskiej. Rok temu kawałek tortu ślubnego Kate i Williama został zlicytowany na aukcji za 7,5 tys. dolarów! Dom aukcyjny Julien’s Auctions kupił porcję od jednego z gości weselnych. Wcześniej ten sam dom aukcyjny sprzedał tort ze ślubu księżnej Diany i księcia Karola . Tort miał 27 lat!!!!! I sprzedał się za „zaledwie” 6 tys. dolarów. Ciekawe, czy był smaczny... Tort ze ślubu Williama i Kate: Rodzina królewska w drodze na chrzest Charlotte:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner