Rimini, to tutaj doszło do tragedii Polaków
EastNews

Polska turystka zgwałcona przez 4 napastników na oczach męża we Włoszech! Jak doszło do tragedii?

Rimini, to tutaj doszło do tragedii Polaków
EastNews

W nocy z piątku na sobotą w Rimini we Włoszech doszło do tragicznego wydarzenia - polscy turyści zostali napadnięci podczas wakacyjnego wyjazdu - kobieta została zgwałcona przez napastników, a jej mąż został pobity - donosi Tvn24.pl.  Napastnicy pobili męża 26-latki, a następnie na jego oczach gwałcili zbiorowo jego żonę przez kilka godzin! Dopiero nad ranem ich uwolnili. Przed tym napastnicy okradli ich ze wszystkiego. Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. 

 

TUTAJ WIĘCEJ: "Zachowywali się jak dzikie bestie!" Relacja Polaka, którego żonę brutalnie zgwałciło 4 mężczyzn we Włoszech

 

Więcej: NOWE FAKTY! Zamach terrorystyczny w Barcelonie! Van wjechał w grupę turystów! NIE ŻYJE 13 osób. Wśród ofiar są Polacy?

 

Napaść w Rimini, kobieta zgwałcona, jej mąż pobity!

Na razie tożsamość napastników nie została ustalona. Włoskie media podają, że gwałciciele pochodzą z Afryki Północnej. 

Przekazywane z Włoch informacje o brutalnym przestępstwie na młodej kobiecie i jej mężu są zatrważające. To była cała noc potwornego koszmaru. Polskie służby są w kontakcie z włoskimi władzami. Wierzę, że uda się znaleźć przestępców i wymierzyć im surową karę. Niezależnie od działań włoskiej policji, poleciłem wszcząć w Polsce śledztwo w sprawie tego okrutnego napadu i gwałtu. Polskie państwo i jego służby winny reagować, kiedy Polakom także za granicą dzieje się krzywda – powiedział Polskiej Agencji Prasowej minister Ziobro.

 

WIĘCEJ: Wybuch w Manchester Arena na koncercie Ariany Grande! 22 osoby nie żyją, ponad 50 rannych ZDJĘCIA

 

Co jeszcze wiemy o napaści? Wiadomo, że mężczyzna i kobieta wyjechali z innymi rodakami na wakacje. Jednak tego wieczoru wybrali się bez nich na zwiedzanie. Jak podaje Tvn24.pl, w chwili kiedy doszło do napaści byli pod wpływem alkoholu i narkotyków. 

 

Zobacz też: 2 ataki terrorystyczne w Londynie "Widziałem jak dźgali ludzi" auto wjechało w tłum! 7 osób NIE ŻYJE

Więcej na temat wakacje Napad w Rimini
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51