Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Gala
Newsy

Polscy celebryci w sesji z... parówkami

Do tego kiełbasy i zbliżenia na szynkę

Święta wielkanocne zbliżają się nieubłaganie, co dla polskich celebrytów oznacza ostatnią chwilę na okazyjny lans. Świetnie o tym wiedzą naczelni salonowi bywalcy, którzy po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" korzystają z każdej możliwej drogi promocji. Radosław Majdan, Izabela Janachowska i świeżo upieczona polska para: Rafał Maserak z Weroniką Marczuk wzięli ostatnio udział w wielkanocnej sesji zdjęciowej dla dwutygodnika "Gala". Nie byłoby w tym nawet nic specjalnie zaskakującego, gdyby nie fakt, że w tle przewijają się... wyretuszowane przez grafików wędliny. Zbliżenia na szynki, parówki i balerony są doprawdy fascynujące.

To chyba najdziwniejsza świąteczna sesja jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Nawet Janiak sikający do kwiatka w doniczce wydaje się być bardziej przewidywalny. Zobacz: Janiak pokazuje wydepilowaną pupęchimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Synowie Karoliny Malinowskiej
Instagram
Newsy
Malinowska pokazała rodzinne zdjęcie ze spaceru. Tym razem nie ukrywa twarzy synów
Podobni do niej czy do Janiaka?

Karolina Malinowska zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Gwiazda zaczęła nawet pojawiać się wraz ze swoimi synami na oficjalnych imprezach, które prowadzi ich tata, Olivier Janiak . Przypomnijmy: Malinowska wspierała imprezę Oliviera. Zabrała ze sobą ich ślicznych synów Gwiazda często dzieli się również swoim życiem prywatnym na Instagramie. Nigdy jednak nie przekracza pewnych granic. Często jednak lądują tam zdjęcia jej synów. Tym razem była modelka pokazała pamiątkową fotkę ze spaceru z Olivierem i dwójką synów - Fryderykiem i Christianem. zabrakło tylko Juliana. Chłopcy rosną jak na drożdżach . Ciężko stwierdzić jednak, do kogo są bardziej podobni. na pewno jednak wyrosną na prawdziwych przystojniaków. Śliczne zdjęcie, prawda? Zobacz: Janiak dał Malinowskiej nieudany prezent. Karolina nie ukrywa rozczarowania   Karolina Malinowska na zakupach:

Olivier Janiak palił marihuanę
Studio TTV
Newsy
Olivier Janiak: Paliłem skręty
Jak wpłynęły na jego dalsze życie?

Temat używek jest wśród celebrytów niezwykle popularny. Niektórzy propagują zdrowy styl życia, inni otwarcie przyznają się do palenia lub nawet próbowania narkotyków. Przypomnijmy: Wierzbicka przyznała się do brania narkotyków Kolejną gwiazdą, która przyznała, że zdarzało się jej próbować zakazanych substancji jest Olivier Janiak . Prezenter przyznał się do palenia marihuany, choć zarzeka się, że już tego nie robi. Co ciekawe, popularnej "trawki" próbował zanim jeszcze zaczął palić papierosy. Janiak wyznał też, że nie potrafi sobie poradzić z tytoniowym nałogiem.   Zacząłem palenie późno, bo w wieku 27 lat od marihuany. Paliłem skręty. Potem przestałem i zacząłem papierosy. Teraz nie potrafię poradzić sobie z tym. Palenie to jest ohydny nałóg i strasznie trudno się go pozbyć - powiedział podczas wywiadu dla "Studio TTV". Co myślicie o nałogach celebrytów? Powinni o nich mówić publicznie? Zobacz też Oliviera Janiaka i inne gwiazdy podczas gali Polskiej Rady Biznesu:

Olivier Janiak na wakacjach z rodziną
Instagram
Newsy
Olivier Janiak i ciężkie życie ojca trzech synów na wakacjach. Zobacz zdjęcia! Jest wesoło
Tata na wakacjach

„Mafia” lub „Plażowe Potwory”, tak pieszczotliwie nazywa swoją rodzinę Olivier Janiak :). Dziennikarz, razem z żoną Karoliną Malinowską , trzema synami, babcią Irenką i psem, spędzają wakacje nad polskim morzem. Karolina na blogu opisuje różne sytuacje z ich rodzinnych wakacji. Zobacz: Ale historia! Policjant tankuje auto Karolinie Malinowskiej! Dzisiaj Olivier Janiak „poskarżył się”, że w wakacyjnym świecie jego rodziny nie ma dla niego miejsca w... samochodzie. Wrzucił zabawne zdjęcie, na którym widać, jak został "zapakowany" do bagażnika razem z plażowymi zabawkami swoich synów. Komentarz? „#we własnym aucie w bagażniku? #sprawka mafii #mafii kobiet i dzieciaków #spakowani #zabrać #wszystko #ojca nie zapomnieć #na nielegalu #wbagażniku #plażowepotwory” I zdjęcie:     #we własnym aucie w bagażniku? #sprawka mafii #mafii kobiet i dzieciaków #spakowani #zabrać #wszystko #ojca nie zapomnieć #na nielegalu #wbagażniku #plażowepotwory Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)   6 Lip, 2015 o 9:33 PDT Olivier Janiak z dystansem do siebie pokazuje świat swojej rodziny na wakacjach i samego siebie. Komentarze którymi podpisuje zdjęcia rozśmieszą każdego! Cudowne jest zdjęcie zatytułowane ”garaż janiaków ” czy " wakacje do bani, chce znów włożyć garnitur i lakierki ". Zresztą zobaczcie sami i przekonajcie się sami jak tej Janiakowej rodziny nie kochać?     #garaż janiaków #rodzinne #fury #cars #życie na kółkach Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivier Janiak (@olivierjaniak)   23 Cze, 2015 o 8:35 PDT   #no to WIO #zimny łokieć #prawie mielno #pobierowo rules #wiatr w czuprynie #skwar na...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner