Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Księżna Kate, książę William
East News
Newsy

Położnik księżnej Kate zdradza sekrety przyjścia na świat księcia George'a i księżniczki Charlotte!

Do porodu razem z Kate przygotowywało się... 20 osób! To dopiero początek!

Położnik księżnej Kate, profesor Tiong Gee Teoh, który był obecny podczas przyjścia na świat księcia George'a oraz księżniczki Charlotte, uchylił rąbka tajemnicy porodów księżnej Kate. Narodziny małych książąt wzbudzały ogromne zainteresowanie mediów nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale z całego świata. Tuż po narodzinach swoich dzieci, księżna Kate wraz ze swoim mężem, księciem Williamem pozowali do wspólnego pamiątkowego zdjęcia pod szpitalem. Nigdy jednak nie wyszły na jaw żadne szczegóły, dotyczące porodów księżnej. 

 

Zobacz też: Bajkowy ślub Pippy Middleton! Tego dnia najbardziej błyszczała jednak księżniczka Charlotte ZDJĘCIA

 

Jakim autem jeżdżą Kate i William? Jak się czują w Polsce? Zobacz relację z ich przyjazdu!

Sekrety porodów księżnej Kate

Profesor Tiong Gee Teoh zdradził, że przygotowania do porodów księżnej Kate były skomplikowanymi operacjami logistycznymi. W sprawy zaangażowani zostali jedynie najlepsi specjaliści z różnych dziedzin: położnicy, anestezjolodzy, pediatrzy etc. Łącznie 20 osób. Zanim rozpoczęli opiekę nad księżna Kate, wszyscy zostali zaproszeni na tradycyjną herbatkę zapoznawczą. Takie spotkania miały odbywać się co miesiąc, by na móc na bieżąco czuwać nad zdrowiem mamy i dziecka. Jednak to nie wszystko. Wszyscy specjaliści, opiekujący się ciężarną księżna Kate dostali zakaz spożywania alkoholu na trzy miesiące przed planowanymi porodami oraz nakaz dbania o swoje zdrowie.

 

Polecamy: Naturalny poród polega na wykorzystaniu sił natury do wydania dziecka na świat

 

Księżna Kate tuż po wyjściu ze szpitala po narodzeniu księcia George'a.

23.06.2013 Księżna Catherine (Kate Middleton) i książę William z synem George pozują do zdjęć przed szpitalem
EAST NEWS

Księżna Kate i książę William ze swoim drugim dzieckiem, księżniczką Charlotte.

 Księżna Catherine (Kate Middleton) i książę William z córką  Charlotte pozują do zdjęć przed szpitalem
EAST NEWS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
książę William, księżna Kate
East News
Newsy
Księżna Kate i książę William na garden party w Pałacu Buckingham. Widać kryzys między nimi? ZDJĘCIA
Księżna Kate
ONS
Newsy
A jednak! Księżna Kate jest w trzeciej ciąży! Wiemy, który to miesiąc
Gratulacje!

Księżna Kate jest w ciąży! Brytyjska rodzina królewska już wkrótce się powiększy! Spekulacje o trzeciej ciąży księżnej Kate pojawiają się w mediach od dłuższego czasu. W czasie kilku oficjalnych uroczystości, fotoreporterom udało się uwiecznić nieco zaokrąglony brzuszek żony księcia Williama. Do tej pory jednak nie pojawiała się żadna oficjalna informacja w tej sprawie. Jednak wszystko wskazuje na to, że to już pewne, a uroczy książę George i śliczna księżniczka Charlotte już wkrótce będą mieli kolejnego towarzysza lub towarzyszkę zabaw!   Polecamy:  Książęca para w wannie, William nago, Kate pokazuje ciążowy brzuszek. Intymne zdjęcia Windsorów?​ To już oficjalne! Księżna Kate urodzi na Boże Narodzenie. Kate i William są przeszczęśliwi - napisał zagraniczny magazyn " Life&Style", powołując się na swoje źródło. Zobacz:  Trzecie urodziny księcia George'a! Jak się bawił, jakie dostał prezenty i jak wyglądał - sprawdźcie   Według doniesień tytułu, księżna Kate jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. W poprzednich ciążach księżna cierpiała na uciążliwe mdłości. Mamy nadzieję, że tym razem przejdzie ciążę łagodnie. Powstaje również pytanie - chłopiec czy dziewczynka? :) Na razie nie wiadomo. Czekamy na oficjalną informację w tej sprawie.   Zobacz też: Księżna Kate chce mieć minimum troje dzieci. Czyżby już była w ciąży? ZDJĘCIA z zaokrąglonym brzuszkiem zastanawiają!   Magazyn "Life&Style" ogłosił trzecią ciążę księżnej Kate na okładce. Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka! Gratulujemy! Ostatnio dało się zauważyć jej zaokrąglony brzuszek. Już znamy przyczynę! ;) Royal baby numer trzy przyjdzie na świat na Boże Narodzenie. Już nie możemy się doczekać!  

Kate zaczęła rodzić
Newsy
Księżna Kate zaczęła rodzić! Została przyjęta do szpitala!
Jest OFICJALNE oświadczenie

  Księżna Kate zaczęła rodzić! Na oficjalnym koncie rodziny królewskiej pojawiło się oświadczenie w sprawie narodzin trzeciego dziecka księcia Williama i jego żony:   Jej królewska wysokość księżna Cambridge została przyjęta do St. Mary's Hospital w Paddington w Londynie w początkowej fazie porodu we wczesnych godzinach porannych. Księżna pokonała odległość pomiędzy pałacem Kensington a skrzydłem Lindo szpitala St. Mary's autem w towarzystwie księcia Cambridge.   Poród księżnej Kate odbędzie się w szpitalu św. Marii w Paddington (w tym szpitalu przyszli na świat również książę George i księżniczka Charlotte). Nad Kate czuwa oczywiście kilkudziesięcioosobowy personel, zapewniający jej wszystkie luksusy.    Zobacz: Księżna Kate urodzi już dziś?! Wiemy, jak świat dowie się o narodzinach royal baby!   Narodziny kolejnego Royal Baby to wielkie wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Pod szpitalem już czekają tysiące fanów rodziny królewskiej oraz media i fotoreporterzy z całego świata. O tym, że kolejny potem Kate i Williama pojawił się na świecie, jako pierwsza dowie się oczywiście Elżbieta II! Informacje o porodzie zostaną również wywieszone na specjalnych sztalugach przed pałacem Buckingham. Warto śledzić również oficjalnego Twittera lub Facebooka rodziny królewskiej.    Zobacz:  Płeć, imię i rodzice chrzestni.  Wszystko , co musisz wiedzieć o ciąży księżnej Kate   Płeć i imię dziecka księżnej Kate   Ta na razie nie jest znana. Na podstawie ostatnich kreacji księżnej Kate spekuluje się, że będzie to dziewczynka! Ostatnio jednak William zaliczył małą wpadkę, sugerując, że to jednak chłopiec.    Zobacz:  Ale wpadka! Księżna Kate będzie wściekła - William zdradził płeć ich trzeciego dziecka?!   Co z imieniem?  Bukmacherzy dla...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner