facebook.com/polasinger

Polka zaśpiewa na London Fashion Week!

facebook.com/polasinger

22 września to w tym roku roku dzień wyjątkowy dla brytyjskich entuzjastów mody. Właśnie wtedy w Londynie odbędzie się modowe wydarzenie roku London Fashion Week. W pokazach wezmą udział światowej sławy projektanci, tacy jak: Vivienne Westwood, Christopher Kane oraz Mulberry. Jak dowiedziało się AfterParty.pl swoją muzyką wieczór umili polska piosenkarka Pola Pospieszalska.


Pola od wielu lat mieszka w Londynie. Regularnie koncertuje na wyspach, a jej twórczością zainteresował się sam Ian Zering, gwiazdor serialu "Beverlyhills". Jako jedyna Polka wystąpi na London Fashion Week, gdzie zaprezentuje swoje dwa premierowe utwory, a także wyselekcjonowany materiał z płyty "My Favourite Town"/"Wbrew". Na scenie towarzyszyć jej będą światowej sławy aranżer i saksofonista John Altman oraz John Michael McKenzie znany ze współpracy z Tiną Turner.

- Zawsze chciałam chodzić po wybiegu i być piosenkarką. A teraz zaśpiewam na wybiegu, czyli upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu. Jednak nie wystąpiłabym tam, gdyby nie Richard Austin Rees, który jest moim serdecznym przyjacielem i jednym z najlepszych organizatorów imprez w Londynie - powiedziała Pola w rozmowie z AfterParty.pl.

 


Trzymamy kciuki za dalszą karierę Poli i czekamy na płytę, która ukaże się w Europie już na początku przyszłego roku.

 


 


chimera

Więcej na temat Pola Pospieszalska Pola
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47