Piotr Kijanka

PILNE: Policja potwierdziła ostatecznie! Czy ciało wyłowione z Wisły to Piotr Kijanka?

Piotr Kijanka

Ciało mężczyzny wyłowione z Wisły w poniedziałek w okolicy stopnia wodnego Dąbie to zaginiony Piotr Kijanka. Znaleziono dokumenty tożsamości. Informację potwierdziła krakowska policja.

- Przy zwłokach - w ubraniu, w kieszeniach znaleziono portfel z dokumentami, dowodem osobistym na nazwisko Piotr Kijanka. Znaleziono również karty kredytowe i trochę gotówki. Denat miał także na palcu obrączkę ślubną, miał przy sobie także telefon komórkowy. Przedmioty te odpowiadają opisowi rzeczy, które posiadał zaginiony Piotr Kijanka - powiedział rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń w rozmowie z radiem RMF FM. 

 

UWAGA! ZNANA JEST PRZYCZYNA ŚMIERCI PIOTRA KIJANKI

 

Zobacz też: Z Wisły wyłowiono ciało mężczyzny. To Piotr Kijanka? "Opis ubrań pasuje" Rodzina zaginionego wydała oświadczenie!

 

Znaleziono ciało Piotra Kijanki

We wtorek w godzinach popołudniowych zwłoki wyłowione z Wisły mają zostać okazane rodzinie. W Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie przeprowadzono wstępną sekcję zwłok. Portal gazeta.pl informuje, że ze wstępnych ustaleń po sekcji wynika, że na ciele nie zauważono żadnych obrażeń. W poniedziałek wieczorem na oficjalnym profilu na Facebooku, który poświęcony jest poszukiwaniom zaginionego Piotra Kijanki, pojawiło się oświadczenie żony 34-latka.

- Na ten moment nikt z rodziny nie potwierdził ani nie potwierdza informacji że znalezione ciało to Piotr. 
Jedyna strona / grupa którą obsługuje jest właśnie ta - wiec jest to jedyne wiarygodne źródło.

Z wyrazami szacunku, 
Agnieszka Kijanka

Poszukiwania Piotra Kijanki trwały od 6 stycznia 2018 roku. Mężczyzna około godziny 23:23 wracał do domu z jednej z restauracji na Nowym Krakowie. Jego sylwetkę zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Kijanka nie dotarł do domu. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną: ciężarną żoną Agnieszką i 2-letnim synem. Akcja poszukiwawcza 34-latka z Krakowa była szeroko nagłośniona przez media. Powołano specjalną grupę, która zajmowała się poszukiwaniami Piotra Kijanki. Krakowska prokuratura bada, czy w zaginięciu Piotra Kijanki nie brały udziału osoby trzecie. Jednym z wątków jest śmierć w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności.

 

Polecamy: Zaginięcie Piotra Kijanki - rodzina wyznaczyła nagrodę za informacje!

 

Oświadczenie żony Piotra Kijanki.

Oświadczenie żony Piotra Kijanki
Facebook

 

ZOBACZ:  Zaginięcie Piotra Kijanki - są nowe nagrania z monitoringu!

 

Piotr Kijanka był poszukiwany od dwóch miesięcy. Rodzina wyznaczyła nagrodę za jego znalezienie.

Zaginął Piotr Kijanka
Facebook

Więcej na temat Piotr Kijanka
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18