Policja
East News

Policja poszukuje 10-letniego chłopca! Służby uruchomiły procedurę Child Alert

Policja
East News

W Gdyni doszło do porwania 10-letniego chłopca. Policja uruchomiła procedurę Child Alert i opublikowała wizerunek dziecka. Służby informują, że Ibrahim został porwany przez obywatela Maroka. Policja ostrzega, że mężczyzna może być niebezpieczny. W specjalnym komunikacje służby przekazują, jakim poruszał się samochodem.  Zobaczcie zdjęcie poszukiwanego chłopca!

Policja wprowadziła Child Alert w sprawie 10-letniego chłopca

Z komunikatu opublikowanego w sieci wynika, że 10-letni Ibrahim zaginął w Gdyni. W momencie porwania był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z kaczorem Donaldem, jeansy i czarne buty. Ibrahim ma 150 cm wzrostu, brązowe włosy i oczy. 

Uprowadzony przez obywatela Maroko - osoba niebezpieczna! Porusza się srebrnym kombi o początkowych nr rej. WN...- czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Policja w rozmowie z mediami przyznaje, że do porwania doszło w niedzielę wieczorem.

Z relacji matki wynika, że w niedzielę ok. godz. 21 doszło do zdarzenia, podczas którego biologiczny ojciec dziecka podszedł do matki, uderzył ją w głowę, siłą wciągnął dziecko do samochodu i odjechał - w rozmowie z Polsat News przyznał komisarz Krzysztof Kuśmierczyk z KMP w Gdyni. 

Według doniesień mediów mężczyzna, który porwał 10-letniego Ibrahima na co dzień mieszka w Belgii. Kilka godzin po porwaniu policja opublikowała zdjęcie Azeddine Oudrissa, Marokańczyka który porwał swojego syna. 

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu dziecka i porywacza. Jeżeli widzieliście 10-letniego Ibrahima, lub samochód którym poruszał się porywacz skontaktujcie się z policją! 

Zobacz także: Policja zdradziła, kiedy nastąpił kluczowy moment w poszukiwaniach 5-letniego Dawidka. To wcześniej niż sądzono!

Więcej na temat policja Policja
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10