Policja
East News
Newsy

Policja poszukuje 10-letniego chłopca! Służby uruchomiły procedurę Child Alert

W Gdyni doszło do porwania 10-letniego chłopca. 10-letni Ibrahim poszukiwany. Trwa obława na Marokańczyka. Child Alert uruchomiony.

W Gdyni doszło do porwania 10-letniego chłopca. Policja uruchomiła procedurę Child Alert i opublikowała wizerunek dziecka. Służby informują, że Ibrahim został porwany przez obywatela Maroka. Policja ostrzega, że mężczyzna może być niebezpieczny. W specjalnym komunikacje służby przekazują, jakim poruszał się samochodem.  Zobaczcie zdjęcie poszukiwanego chłopca!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Policja wprowadziła Child Alert w sprawie 10-letniego chłopca

Z komunikatu opublikowanego w sieci wynika, że 10-letni Ibrahim zaginął w Gdyni. W momencie porwania był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z kaczorem Donaldem, jeansy i czarne buty. Ibrahim ma 150 cm wzrostu, brązowe włosy i oczy. 

Uprowadzony przez obywatela Maroko - osoba niebezpieczna! Porusza się srebrnym kombi o początkowych nr rej. WN...- czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Policja w rozmowie z mediami przyznaje, że do porwania doszło w niedzielę wieczorem.

Z relacji matki wynika, że w niedzielę ok. godz. 21 doszło do zdarzenia, podczas którego biologiczny ojciec dziecka podszedł do matki, uderzył ją w głowę, siłą wciągnął dziecko do samochodu i odjechał - w rozmowie z Polsat News przyznał komisarz Krzysztof Kuśmierczyk z KMP w Gdyni. 

Według doniesień mediów mężczyzna, który porwał 10-letniego Ibrahima na co dzień mieszka w Belgii. Kilka godzin po porwaniu policja opublikowała zdjęcie Azeddine Oudrissa, Marokańczyka który porwał swojego syna. 

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu dziecka i porywacza. Jeżeli widzieliście 10-letniego Ibrahima, lub samochód którym poruszał się porywacz skontaktujcie się z policją! 

Zobacz także: Policja zdradziła, kiedy nastąpił kluczowy moment w poszukiwaniach 5-letniego Dawidka. To wcześniej niż sądzono!

Policja wciąż poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego
East News
Newsy
200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!
200 tysięcy długu, awantury po nocach, rozpad małżeństwa. Policja ujawnia nowe fakty na temat rodziców Dawidka!

Od tygodnia trwają poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec po raz ostatni był widziany w środę 10 lipca wraz z jego ojcem w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Niedługo potem mężczyzna popełnił samobójstwo . Matka chłopca zgłosiła jego zaginięcie niedługo po tym, jak dostała od męża sms-a, w którym ten poinformował ją, że już nigdy nie zobaczy Dawidka. Policja wciąż nie traci nadziei, że natrafi gdzieś na ślad 5-latka. Rozpatrywane są różne scenariusze. Niemal codziennie funkcjonariusze wpadają na nowy trop. Niewykluczone, że ojciec dziecka skrupulatnie zaplanował całą akcję. Dlaczego zrobił to własnemu dziecku? Odpowiedzi możemy nigdy nie poznać... Zobaczcie, co jeszcze udało nam się ustalić w tej sprawie! 5-letni Dawidek zaginął 10 lipca Ojciec chłopca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg Zobacz także:  Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile ojca Dawida! Znalazł słup i czekał na pociąg

Amelka porawnie
Policja Białystok
Newsy
Trwają poszukiwania 3-letniej Amelki! Dziewczynka i mama zostały porwane z ulicy w Białymstoku!
Trwają poszukiwania 3-letniej Amelki! Dziewczynka i mama zostały porwane z ulicy w Białymstoku!

Policja wciąż poszukuje 3-letniej Amelki . Dziewczynka i jej mama zostały porwane w czwartek 7 marca rano. Policja informuje o dramatycznych wydarzeniach, do których doszło w Białymstoku. Przed jednym z bloków na osiedlu Dziesięciny zamaskowani mężczyźni wysiedli z samochodu i porwali 3-letnią Amelkę i jej mamę, 25-letnią Natalię. Jak się później okazało porywacze porzucili auto zaledwie kilkaset metrów od miejsca w którym ostatni raz widziano Amelkę i jej mamę. Świadkowie porwania poinformowali policję, która uruchomiła Child Alert - system alarmowy, który pozwala m.in. na publikację wizerunku dziecka.  Komentarz policji w sprawie porwania Amelki Wciąż nie wiadomo, kto i dlaczego porwał małą Amelkę i jej mamę, ale jak informuje portal tvn24.pl policja skupiła się teraz na ojcu dziewczynki - to właśnie on miał wypożyczyć samochód którym poruszali się porywacze.  Kobieta była ofiarą przemocy domowej i uciekła do swojej rodziny. Sytuację traktujemy bardzo poważnie, gdyż właśnie jej grozi teraz największe niebezpieczeństwo - w rozmowie z portalem przyznał oficer policji.  Na stronie internetowej policji pojawiło się zdjęcie 3-letniej Amelki z prośbą o informacje, które mogą pomóc w jej odnalezieniu. Dziewczynka w chwili porwania miała na sobie różową kurtkę, szarą czapkę z pomponem, szare spodnie i granatowe buty. Amelka ma jasne kręcone włosy i niebieskie oczy.  Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu dziewczynki i jej mamy, proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji. Na czas funkcjonowania Child Alert uruchomione zostało Call Center pod nr 995, na które można przekazywać wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionych- czytamy na stronie...

Policja szuka 3-letniej Emilki i jej mamy, 25-letniej Natalii
policja
Newsy
Jest nagroda za pomoc w odnalezieniu 3-letniej Amelki! Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny [aktualizacja]
Jest nagroda za pomoc w odnalezieniu 3-letniej Amelki! Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny [aktualizacja]

Trwają poszukiwania małej Amelki i jej mamy, które w czwartek 7 marca, ok. godziny 10  zostały porwane w Białymstoku. Od wczoraj Polska żyje dramatem młodej mamy i jej 3-letniej córeczki, które zostały wciągnięte do samochodu przez zamaskowanych mężczyzn. Jak się okazało, samochód, którego użyto do porwania, wcześniej wypożyczył ojciec 3-letniej Amelki. Auto zostało porzucone kilkaset metrów od osiedla Dziesięciny, czyli miejsca w którym po raz ostatni widziano dziewczynkę i jej mamę. Portal tvn24.pl informował, że policja skupia się teraz na ojcu Amelki, od którego miała uciec 25-letnia Natalia razem z córką.  W piątek przed południem oficjalny profil Podlaskiej Policji na Facebooku opublikował zdjęcia mężczyzny, który wypożyczył auto: Kobieta była ofiarą przemocy domowej i uciekła do swojej rodziny. Sytuację traktujemy bardzo poważnie, gdyż właśnie jej grozi teraz największe niebezpieczeństwo - w rozmowie z tvn24 przyznał oficer policji.  Nagrodę za pomoc w odnalezieniu Amelki W poszukiwania matki i córki włączyli się również detektywi z "Podlaskiego Biura Wywiadu Detektywistycznego" i to właśnie według ich ustaleń, porywacze mogą teraz poruszać się białym samochodem marki Hyundai. Według informacji biura detektywistycznego, samochód marki Hyundai najprawdopodobniej ma niemieckie tablice rejestracyjne. Za pomoc w odnalezieniu sprawców porwania została wyznaczona nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych. Na Facebooku opublikowano zdjęcie porwanej 25-letniej Natalii i jej rysopis. Uprowadzona matka dziecka Natalia, posiada dużą ilość tatuaży na rękach oraz nogach (kolorowe). Z informacji jaką przekazano nam przed chwilą wynika, że Natalia miała w planach otwarcie biznesu związanego z tatuowaniem -...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner