Półfinał "Tańca z gwiazdami". Kto zatańczy w finale?
East News

Przed nami półfinał "Tańca z gwiazdami". W programie zostały już tylko 3 pary: Joanna Mazur i Jan Kliment, Macademian Girl i Rafał Maserak oraz Gimper i Natalia Głębocka. Czy wśród nich jest wasz ulubieniec? Kto z nich powinien zatańczyć w finale "Tańca z gwiazdami"? Zdecydujcie głosując w naszym plebiscycie! 

Gimper i Natalia Głębocka
Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w 7. odcinku Tańca z Gwiazdami
...
East News

Gimper, a właściwie Tomasz Działowy, nie sądził nawet, że uda mu się dotrwać aż do półfinału "Tańca z gwiazdami". Znany youtuber nie miał bowiem zbyt dużego doświadczenia, jeśli chodzi o taniec. Wygląda jednak na to, że drzemie w nim dusza tancerza :) Czy to on zgarnie Kryształową Kulę?

 

Macademian Girl i Rafał Maserak
Macademian Girl, Rafał Maserak w TZG
...
East News

Macademian Girl to czarny koń tej edycji "Tańca z gwiazdami". Blogerka doskonale odnalazła się na parkiecie. Pod okiem Rafała Maseraka rozwinęła swoje umiejętności taneczne i osiągnęła poziom, którego może jej pozazdrościć niejedna gwiazda. Myślicie, że to ona powinna wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Joanna Mazur i Jan Kliment
Joanna Mazur i Jan Kliment w 9. odcinku "Tańca z gwiazdami"
...
East News

Joanna Mazur niemal od pierwszego odcinka udowodniła, że taniec ma we krwi. Z tygodnia na tydzień robiła coraz większe postępy i wzruszała publiczność oraz jurorów do łez. Czy to właśnie ona i jej sympatyczny partner z parkietu, Jan Kliment, sięgną po Kryształową Kulę? 

Wyniki plebiscytu:
Gimper i Natalia Głębocka...
Macademian Girl i Rafał Maserak...
Joanna Mazur i Jan Kliment...