ONS

Polak zrobi remiks na życzenie Beyoncé!

ONS

Na polskim rynku muzycznym od wielu lat nie pojawił się nikt komu udałoby się zawojować najważniejszy, amerykański rynek muzyczny. Nieco inaczej jest w przypadku rodzimych DJ-ów, którzy z większym lub mniejszym sukcesem radzą sobie na zagranicznych listach przebojów. Jednym z wielu przykładów jest Radzimir Dębski, 25-letni syn kompozytora  Krzesimira Dębskiego i piosenkarki Anny Jurksztowicz. 

Radzimir niedawno wziął udział w konkursie na remiks piosenki Beyoncé "End Of Time". Po dwóch miesiącach walki z DJ-ami z 25 krajów, którzy nadesłali łącznie ponad 3 tysiące kompozycji, wygrał, główną nagrodę - 4 tysiące dolarów. Jakby tego było mało, remiks trafi na płytę "4: The Remix", która na świecie ukaże się już 24 kwietnia. Wygranej pogratulowała Radzimirowi sama Beyoncé, która w nocnych godzinach czasu polskiego zadzwoniła do niego przez Skype i powiedziała:

- Jesteś niesamowity.


Swój remiks Radzimir zgłosił pod pseudonimem Jimek. Od wczoraj na Facebooku młodego DJ-a spływają gratulacje od fanów Beyoncé z całego świata. My również przyłączamy się do nich i niezmiernie cieszymy się, że z samego rana możemy podzielić się z wami tak pozytywną wiadomością. Brawo Radziimir!
 

Więcej na temat Beyonce Radzimir Dębski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36