Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Socha w ciąży
ONS
Newsy

Jak Socha urządzi pokój dla córki?

Będzie bardzo stylowo

Tematem ciąży Małgorzaty Sochy nieprzerwanie namiętnie interesują się media. Paparazzi śledzą każdy krok gwiazdy (zobacz), a prasa kolorowa poświęca jej regularnie miejsce na swoich łamach. W tym tygodniu kolejną nowość z jej życia przedstawił magazyn "Flesz", który dowiedział się, jak Socha urządzi pokój swojej córeczki Zosi.

- Gosia czuje się świetnie, ale musi się już przygotowywać na przyjście na świat córeczki - zdradza znajoma gwiazdy.


"Flesz" dowiedział się, że wnętrze nie będzie s tylu Barbie, czyli całe w różach, a wypełnią je stonowane kolory. W ten sposób aktorka od pierwszych dni będzie otaczała swoją córkę panującymi w modzie trendami. Przygotowując się na jej przyjście na świat, Małgorzata regularnie odwiedza sklepy z akcesoriami dla dzieci.

- Była u nas ponad godzinę i pytała o rozmaite produkty. Wybrała m.in. śpiworek, różki, ręczniki, ekologiczne pieluszki bambusowe wielokrotnego użytku i rękawiczki niedrapki - zdradza "Fleszowi" pracownica jednego z warszawskich sklepów.


Mówiąc krótko - mama perfekcyjna.

Zobacz: Socha w ciąży bez makijażu. Wciąż ładna?

Małgorzata Socha w ciąży z mężem na targu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha jest polską księżną Kate
ONS
Newsy
Socha już dostaje propozycje reklamowe. Ile zarobi na dziecku?
Będzie jak Anna Mucha?

W show-biznesie baby boom, ale jego królowa jest tylko jedna - Małgorzata Socha nie ma sobie równych w ilości publikacji, zdjęć paparazzi i propozycji reklamowych wśród polskich ciężarnych gwiazd. Aktorka nie zamierza jednak przekuwać zainteresowania na złotówki i po porodzie chce skupić się na chronieniu prywatności. Zobacz: Socha będzie pracować aż do dnia porodu Jak czytamy w magazynie "Flesz", Socha regularnie otrzymuje propozycje reklamowe. Wśród kontraktów podsuwanych pod nos można było znaleźć już propozycje od firm produkujących wózki, kosmetyki dziecięce czy mebelki . Nawet lukratywne propozycje nie przekonują Małgorzaty, która jest już i tak twarzą marek Tous ( zobacz ), Avon i Play. - Gosia postanowiła, że nie będzie zarabiać na dziecku. To nie jest w jej stylu - zdradza "Fleszowi" przyjaciółka Sochy. Firmy parentingowe próbują więc dotrzeć do gwiazdy w inny sposób i regularnie dostarczają jej mnóstwo darmowych produktów promocyjnych. Licząc po cichu, że któryś z nich Małgorzata wybierze i pokaże się z nim publicznie. - Socha jest polską księżną Kate, którą Brytyjczycy uwielbiają za to, że jest normalna - dodaje przyjaciółka. Magazyn przytacza przykład, kiedy księżna kupiła koszyk dla dziecka i na drugi dzień ten sam model zniknął ze wszystkich sklepów w Londynie. Czy Socha też będzie tak mocno wyznaczać trendy dla młodych mam? Pewnie wyprawka od Anny Muchy już się szykuje. Zobacz: Mucha zarobi na ciąży... Cichopek! Małgorzata Socha w ciąży z mężem na gali Kobieta Dekady "Glamour":

Małgorzata Socha w ciąży. Ciąża Małgorzaty Sochy
Newsy
Znamy szczegóły ciąży Małgorzaty Sochy!
Który to już miesiąc? Co dalej z jej karierą?

Ostatnio polskie media żyją jedną informacją - ciąża Małgorzaty Sochy . Czy faktycznie spodziewa się dziecka, a jeśli tak to kiedy? Odpowiedzi na te i inne pytania w końcu udziela magazyn "Flesz", z którego dowiadujemy się, że aktorka jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży . To oznacza, że na przełomie lipca - sierpnia na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Ale... co dalej z jej karierą? W końcu Socha gra w serialu i teatrze. - Udowodniła, że jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Reżyserzy na nią poczekają - zdradza "Fleszowi" osoba z branży. Świetnie wstrzeliła się z tą ciążą - wtórują pracownicy serialu "Na Wspólnej". Grana przez Sochę Zuza w "Na Wspólnej" też będzie mamą. "Flesz" zdradza, że zdjęcia do serialu ruszają 12 lutego, a produkcja obiecała dostosować się do gwiazdy. Scenariusz jest pisany na bieżąco, więc nie będzie problemów z jego zmianą . Podobnie sytuacja wygląda na planie serialu "Przyjaciółki", w którym Małgorzata gra jedną z głównych ról. - Kończymy zdjęcia do kolejnej serii "Przyjaciółek" i nie przewidujemy żadnych zmian w obsadzie - mówi "Fleszowi" osoba z produkcji. A co z teatrem? W końcu Socha gra główną rolę w spektaklu "Edukacja Rity" w Teatrze 6. piętro. Okazuje się, że wszyscy którzy chcą zobaczyć Małgorzatę na scenie, mają ostatni czas na to. Jeszcze tylko w lutym Socha zagra w przedstawieniu, później nie zobaczymy jej w spektaklach . Życie prywatne też pochłania Sochę. Jej mieszkanie w warszawskim Wilanowie jest wciąż nieukończone, na szczęście większość remontu jest już wykonana. Teraz zostaje im tylko jeden dylemat: który kolor wybrać do pokoju dziecka - niebieski czy różowy? Zobacz: W takiej willi mieszka Małgorzata Socha > Więcej na temat ciąży Małgorzaty Sochy przeczytasz na łamach nowego "Flesza". Już w sprzedaży!...

Małgorzata Socha wzięła udział w Tour de France
ONS
Newsy
Socha rozstała się pierwszy raz z córką na dłużej. Poleciała za granicę
Co robiła tam gwiazda?

Małgorzata Socha szybko wróciła do formy po urodzeniu córeczki Zosi. Aktorka regularnie ćwiczy i stosuje diętę, ponieważ chce zachować idealną sylwetkę. Korzysta przy tym z porad koleżanki z branży, która motywuje do treningów. Przypomnijmy: Socha zachwycona koleżanką z branży. To ona motywuje ją do ćwiczeń Socha, mimo wielu obowiązków zawodowych, nie ma zamiaru rezygnować z dbania o siebie. Niedawno musiała rozstać się pierwszy raz z córeczką na dłużej, ponieważ wyjechała do Francji, by wziąć udział w zawodach... Tour de France. Jak dowiedział się magazyn "Party" aktorka była gościem sponsora tego prestiżowego wyścigu czyli marki Skoda, której jest ambasadorką. Małgorzata nigdy nie jeździła na kolarzówce, ale poradziła sobie z tym zadaniem świetnie. Gwiazda uznała, że jazda na rowerze to idealny sposób, by utrzymać szczupłą sylwetkę. Spodziewaliście się tego po niej? Zobacz:  Socha nie wspomina najlepiej ciąży: To nie jest błogosławiony stan Socha zachwyciła na pokazie Jemioła: 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner