Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Pokaz mody "Tango" Roberta Kupisza. Zobacz naszą relację wideo!

Pokaz mody "Tango" Roberta Kupisza. Zobacz naszą relację wideo!

Pokaz mody "Tango" Roberta Kupisza był oczywiście wydarzeniem nie tylko modowym, ale i towarzyskim. Kolekcję na sezon jesień-zima 2016/17 oglądały tłumy gości, a w tym ponad czterdzieści gwiazd. W Soho Factory w Warszawie nie mogło zabraknąć przyjaciół projektanta: Mai Sablewskiej, Joanny Krupy, Zosi Zborowskiej, Edyty Herbuś, a także jego wiernych fanek: Moniki Olejnik, Natalii Siwiec czy Jessiki Mercedes. Sporym zaskoczeniem była obecność stroniącego od salonów Nergala.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hanna Lis z córką Julią na Warsaw Fashion Street
Newsy
Hanna Lis zabrała córkę na pokaz mody
Gwiazda wystąpiła w roli modelki

Hanna Lis ostatnio w rozmowie z magazynem "Party" zarzekała się, że nie jest pasjonatką modowych trendów. Nie przeszkodziło to jej jednak by pojawić się na Warsaw Fashion Weekend i, co więcej, wystąpić w roli modelki podczas pokazu marki Joanny Przetakiewicz, La Mania. Ubrana w morelową sukienkę stąpała po wybiegu z uśmiechem na twarzy i zalotnie spoglądała na obecną na widowni córkę. Żonie Tomasza Lisa towarzyszyła 13-letnia Julia . Najstarsza pociecha Hanny ze związku z Jakiem Kozińskim dopingowała mamę i z całych sił biła brawo kiedy tylko zobaczyła ją w niecodziennej roli. Razem z Lis Julia pozowała do zdjęć i bardzo profesjonalnie uśmiechała się fotoreporterem. W końcu za chwilę pewnie wyrośnie na młodą gwiazdę. Kto wie, może za jakiś czas to ona stanie na wybiegu, a jej miejsce na publiczności zajmie piękna mama? Zobaczcie zdjęcia Hanny Lis z córką Julią i oceńcie jak bardzo są do siebie podobne:

ONS
Fleszstyle
Krew i nagie modelki! Szokujący pokaz mody
Kolejny projektant złamał tabu. Musicie to zobaczyć

Pokazy mody na tegorocznym London Fashion Week przebiegały spokojnie, aż do wyjścia na wybieg modelek pracujących dla Charlie Le Mindu . Zgromadzeni goście nie wiedzieli, w którą stronę mają patrzeć! Projektant zaproponował nagość na sezon jesienno-zimowy, część swoich modelek ubrał tylko w szpilki i pióra. Niektóre z nich w obronie praw zwierząt ubrane zostały w… skórki ze szczurów i pomazane sztuczną krwią… 24-letni projektant francuskiego pochodzenia na długo pozostanie w pamięci uczestników pokazu. Zobaczcie galerię zdjęć i sami oceńcie, czy to jeszcze moda.

Kontrowersje wokół pokazu Zienia w kościele
ONS
Newsy
Zień wydał fortunę na wynajęcie kościoła na pokaz mody!
Wiemy ile projektant zapłacił parafii

W piątek odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia "Jestem". Pokazy Zienia to zawsze najważniejszy punkt sezonu w polskiej modzie, ale tym razem wydarzenie przebiegło w atmosferze skandalu. Prezentacja kolekcji odbyła się bowiem w... kościele. Przypomnijmy: Gwiazdy w drodze do kościoła na pokaz Zienia Pokaz wywołał mnóstwo kontrowersji, a Kuria Warszawska wydała nawet specjalne oświadczenie, w którym przeprosiła wszystkich urażonych wydarzeniem i zasugerowała, że proboszcz parafii św. Augustyna został przez organizatorów wprowadzony w błąd i poinformowano go jedynie o zamkniętym pokazie sukien ślubnym. W związku z prezentacją projektów mody, jaka odbyła się w dn. 8 listopada br. w kościele św. Augustyna w Warszawie, Kuria Archidiecezji Warszawskiej oświadcza, iż Ks. Proboszcz parafii wyraził zgodę na powyższą prezentację w dobrej wierze i z zapewnieniem, że będzie to zamknięty pokaz strojów ślubnych. W rzeczywistości odbył się typowy pokaz mody, co stanowi nadużycie zarówno w stosunku do sakralności miejsca, jakim jest świątynia, jak również wobec zaufania, jakie wykazał Ks. Proboszcz odpowiedzialny za tę świątynię - mogliśmy przeczytać na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej. Relacja na żywo: Gwiazdy w kościele na pokazie Zienia Falę spekulacji wywołała też sama decyzja wydania zgody na pokaz przez proboszcza i jej motywacje, nawet jeśli miałby on dotyczyć tylko sukien ślubnych. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Maciej Zień zainwestował olbrzymią kwotę w produkcję przedsięwzięcia. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostały też spisane w specjalnej umowie, która określała każdy, nawet najmniejszy detal. Maciek myślał o pokazie zorganizowanym w kościele już od dłuższego czasu i przez kilka miesięcy szukał odpowiedniego miejsca. W końcu udało się wynegocjować umowę najmu z parafią św....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner