Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
MMC jesień-zima 2013/2014
Akpa/kolaż Fleszstyle.pl
Newsy

Pokaz MMC na 8. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland


Pokaz MMC na 8. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland przyciągnął ogromne tłumy młośników mody. Zaprezentowana kolekcja na sezon jesień-zima 2013/2014 charakteryzuje się kilkoma mocnymi trendami. Spośród kolorystyki dominują tu beż, brąz i czerń. Znalazły się tu elementy futrzane i skóry w ciemnych odcieniach.

Więcej o FashionPhilosophy Fashion Week Poland>>>

Po raz kolejny w projektach duetu designerów Ilony Majer i Rafała Michalaka nie zabrakło błysku, pikowanych elementów i oversize'u widocznego przede wszystkim na kurtkach i płaszczach. Na tej edycji polskiego tygodnia mody mogliśmy zobaczyć Joannę Horodyńską i Kasię Sokołowską w ubraniach marki. Całą kolekcje MMC znajdziecie w naszej galerii.


Tak prezentuje sie kolekcja MMC na sezon jesień-zima 2013/2014:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Slava Zaitsev jesień-zima 2013/2014
Akpa/kolaż Fleszstyle.pl
Newsy
Pokaz Slavy Zaitseva podczas 8. edycji Fashion Week Poland w Łodzi

Podczas ósmej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland , która właśnie się odbywa, swoją kolekcję zaprezentował rosyjski projektant Slava Zaitsev . 75-letni projektant w swoich kolekcjach łączy najnowsze trendy z tradycyjnym rosyjskim folklorem . W Łodzi Zaitsev przedstawi piętnaście stylizacji na sezon j esień-zima 2013/2014 . Podczas tej edycji polskiego fashion weeka na wybiegu można było zobaczyć m.in. walonki  czy bogato haftowane w kwieciste wzory płaszcze, spódnice i spodnie . Więcej o FashionPhilosophy Fashion Week Poland przeczytacie klikając tutaj: Rosyjski kreator od 1996 roku jest Prezydentem Domu Mody w Moskwie i w swoim kraju uchodzi za prawdziwą ikonę mody. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany (m. in. Międzynarodową Odznaką “Chwała Rosji” oraz Orderem Świętego Konstantego) prezentował swoje prace na całym świecie. Był gościem Międzynarodowego Festiwalu Mody w Berlinie, a także w Paryżu, Nowym Jorku i Tokio. Tak prezentuje się kolekcja Slavy Zaitseva na jesień i zimę 2013/2014:

8 Fashion Week Poland
Newsy
Dowiedz się kogo zobaczymy na 8. Fashion Week Poland w Łodzi
Mamy listę projektantów!

W kwietniu Łódź ponownie zmieni się w polską stolicę mody. 8. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland rozpocznie się 17. kwietnia 2013 roku. Specjalnie dla was zamieszczamy listę polskich projektantów, którzy pojawią się ze swoimi kolekcjami na jesień 2013 na wybiegach w Łodzi. Zobaczcie co działo się podczas poprzednich edycji łódzkiego tygodnia mody >>>   W pokazach DESIGNER AVENUE swoje kolekcje zaprezentują: AGATA WOJTKIEWICZ / BERENIKA CZARNOTA / GROME DESIGN / KAMILA GAWROŃSKA-KASPERSKA / KĘDZIOREK / MICHAŁ SZULC / MMC STUDIO / NATALIA JAROSZEWSKA / NENUKKO / PROJECT ZOA. / TOMAOTOMO BY TOMASZ OLEJNICZAK / WIOLA WOŁCZYŃSKA / ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC / JAROSŁAW JUŹWIN Wśród projektantów nie zabraknie Moniki Ptaszek z marką PtASZEK, która na początku marca zostanie zaprezentowana również podczas Lisboa Fashion Week. Swoją premierę również będzie miała kolekcja marki ORSAY. Debiutować w na wybiegu DESIGNER AVENUE: ANNISS / CHARLOTTE ROUGE / SHABATIN / FILIP ROTH / SYLWIA ROCHALA / WOJTEK HARATYK / MONIKA MROŃSKA FOR NORMAN / NICK NACK   W pokazach OFF OUT OF SCHEDULE zobaczymy kolekcje: BAJER OLA – BOLA / HERZLICH WILLKOMMEN / IMA MAD / KATARZYNA GÓRECKA / MONIKA BŁOTNICKA / MONIKA GROMADZIŃSKA / PAULINA PLIZGA / THUNDER BLOND / DOMINIKA CYBULASKA Po raz pierwszy na wybiegu OFF zaprezentują się: HANGER / KAMIL SOBCZYK / KAS KRYST / SOFIA FRENCH

Hector & Karger - kolekcja jesień 2013Untitseled-1.jpg
Newsy
Hector & Karger: zobaczcie kolekcję inspirowaną... dobermanami
Młodzi, polscy projektanci

Już niedługo, bo 20. października Hector & Karger zaprezentują swoją najnowszą kolekcję w ramach Projektu Salon, w czasie FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, a zaraz potem otworzą swój pierwszy showroom w Warszawie. Zobaczcie więcej jesiennych kolekcji mody Inspiracją kolekcji Hectora & Kargera na sezon jesień-zima 2013/2014 był dla Projektantów pies doberman.  Znaleźć tu można również inspiracje modą, muzyką oraz filmem lat 90-tych. Nieobce tej kolekcji są także estetyczne wpływy rodem z przedmieść Nowego Jorku -  ghetto, gangi, hip hop, boisko do gry w kosza, cegła łańcuch, sportowe bluzy, kaptury, spodnie ogrodniczki, które w niezliczonych wariacjach pojawiają się w najnowszej jesienno-zimowej kolekcji. Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner