fc7bda97be590a201335ea02fbd8e1b1.jpg

Pokaz kolekcji Rodrigo De La Garzy

fc7bda97be590a201335ea02fbd8e1b1.jpg
 
26 listopada w niepowtarzalnych wnętrzach Muzeum Narodowego Rodrigo De La Garza (pochodzący z Meksyku projektant tworzący w Polsce) zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. 

Kolekcja "The Romanov" marki Rodrigo De La Garza, to szyte na miarę garnitury, płaszcze, kurtki skórzane, wełniane swetry, koszule oraz po raz pierwszy buty. Specjalnie stworzona linia butów była uzupełnieniem całej kolekcji. Projektant jak zwykle postawił na mocne barwy i wyraziste wzory, które są jego znakiem rozpoznawczym. Ubrania sygnowane jego nazwiskiem wyróżniają się na tle stonowanej mody męskiej nie tylko perfekcyjnym krojem, ale także dobrze dobranymi tkaninami. 

Goście mieli okazje obejrzeć pokaz w ciekawej aranżacji, którą przygotowała Kasia Sokołowska. Zamiast standardowego wybiegu, modele chodzili po schodach wokół centralnie ustawionego stołu, przy którym na koniec zasiedli. Stół był zastawiony piękną zastawą, srebrami, kwiatami, a na środku znajdował się pieczony prosiak. 

Wśród gości pojawili się: Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski, Kaja Śródka, Filip Bobek, Maciej Musiał, Agata Nizińska, Karolina Szostak, Tomek Torres z Afromental, Małgorzata Walewska, Łukasz Czarnecki i Francys Sudnicka.

Tak prezentowała się kolekcja Rodrigo De La Garzy na sezon jesień-zima 2012/2013:

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27