ONS/Akpa

Pokaz Joanny Klimas: gwiazdy postawiły na kapelusze (WIDEO)

ONS/Akpa

W pięknych ogrodach pałacu w Wilanowie odbył się pokaz jesienno-zimowej kolekcji Joanny Klimas. Impreza, jak co sezon ściągnęła mnóstwo celebrtyów, którzy z zachwytem oglądali przyszło sezonowe propozycje projektantki.

Zauważyliśmy, że kilka gwiazd pojawiło się tego wieczoru z nakryciem głowy. Chociaż nie jest to żadna nowość jeśli chodzi o Tomasza Jacykowa, to np. Marty Żmudy – Trzebiatowskiej w kapeluszu jeszcze nie widzieliśmy. Aktorka miała na sobie szare spodnie, które połączyła z transparentną koszulą i skórzaną kurteczką. Zaś upięte włosy skryła pod czarnym kapeluszem  z wąskim rondem.

Na podobną stylizację zdecydowała się Teresa Rosati. Projektantka  na imprezie również pojawiła się w spodniach i nakryciu głowy.

Na słomkowy kapelusz, który jest hitem lata zdecydowała się Dorota Wróblewska, chociaż jej cała stylizacja raczej nie należy do najbardziej udanych.

Komu według was kapelusz pasuje najbardziej?

Poniżej w naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć gwiazd, które pojawiły się na pokazie Joanny Klimas oraz materiał wideo przygotowany przez Fleszstyle.pl


 

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27