Michał Szpak i Dawid Kwiatkowski to jedni z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce. Obaj mają tysiące fanów, przyciągają tłumy na koncerty i miliony przed telewizory, gdy pojawiają się w show "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Obaj dbają też o swoje ciało, co doceniają ich fanki :) A który z nich jest bardziej hot?

Dawid Kwiatkowski przerwę między koncertami postanowił wykorzystać na krótki urlop. Artysta wraz z przyjaciółmi wybrał się na Mazury. Pokazał fotografię, na której leży na pomoście z Dominiką Herman, swoją przyjaciółką. Fanki zachwycały się klatą Dawida, ale też głośno zastanawiały się nad tym, czy Dawida i Dominikę łączy coś więcej niż tylko przyjaźń... 

Dawid Kwiatkowski na wakacjach

Dawid Kwiatkowski bez koszulki na wakacjach
Instagram

Michał Szpak ma za sobą ciężkie chwile. Artystka po powrocie z wakacji w Izraelu musiał odwołać kilka koncertów oraz swój występ na festiwalu w Opolu. Wszystko z powodu choroby. Całe szczęście po kilku dniach Michał wrócił do zdrowia i teraz koncertuje po całej Polsce. Ostatnio podczas koncertów często można zobaczyć go bez koszulki, co bardzo podoba się jego fankom.

Michał Szpak na scenie bez koszulki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie jesteś w stanie ogarnąć żywiołu, gdy rozbudzony jest... #rock #performance #stage #live #michalszpak

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Obaj są młodzi, zdolni i mogą pochwalić się umięśnionym ciałem. Który jest bardziej HOT?

Zobacz także: Wybierz najprzystojniejszego idola nastolatek! Wielki plebiscyt Party.pl

Więcej na temat Michał Szpak Dawid Kwiatkowski