W tym roku skórzane ubrania to jeden z najsilniejszych trendów sezonu. Skórzane sukienki noszą wszystkie gwiazdy w Polsce i zagranicą.

 Na wieczorne imprezy celebrytki zazwyczaj wybierają czarną skórę, którą łączą z dzianiną bądź ultramodnymi przezroczystościami. Jednak Doda i Kasia Zielińska postanowiły pójść o krok dalej i wybrały skórzane sukienki w kolorze ciepłego beżu.

To odważne o tyle w zimę, że istnieje ryzyko, że w takim odcieniu po prostu wypadnie się blado i mdło! Doda w beżowej mini pojawiła się ponad dwa miesiące temu na prezentacji jesiennej kolekcji butów Christiana Louboutina w butiku Moliera 2.

Sukienka pochodziła z kolekcji Roberto Cavalli. Żeby dodać stylizacji odrobinę koloru podkreśliła swoje wydatne usta bordową szminką, prezentując idealnie białe zęby. Aby złamać powagę i dodać "dodowego" charakteru Rabczewska wybrała błękitne sandały Camilli Skovgaard, słynnej duńskiej projektantki.

Kasia Zielińska zaś wykorzystała blask skóry w kolorze nude do bardziej eleganckiej stylizacji. Podobnie jak Doda podkreśliła usta bordową szminką. Wyrafinowanego stylu dodaje jej gładka fryzura, beżowe buty i złota kopertówka.

Jak widać podobne beżowe sukienki można zestawić zupełnie inaczej osiągając dwa różne efekty. A Wam, czyja stylizacja się podoba - elegancka i wysublimowana Kasi Zielińskiej, czy seksowna i nieco awangardowa Dody?

kj