Zbigniew Wodecki nie żyje
EastNews

Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego "Zgodnie z wolą najbliższych spocznie w grobie rodzinnym"

Zbigniew Wodecki nie żyje
EastNews

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się we wtorek, 30 maja, w Krakowie. Polska Agencja Prasowa informuje, że ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 14:00 na Cmentarzu Rakowickim. Wcześniej zostanie odprawiona msza w kościele św. Piotra i Pawła. Biuro prasowe Urzędu Miasta Krakowa potwierdziło, że Zbigniew Wodecki spocznie w grobie rodzinnym. 

 

Zobacz także: "Wszystko we mnie krzyczy, wrzeszczy, płacze…" - gwiazdy żegnają Zbigniewa Wodeckiego!

 

Ostatnie pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego

Według doniesień "Wyborczej" władze Krakowa zaproponowały rodzinie Zbigniewa Wodeckiego, aby artysta został pochowany w Alei Zasłużonych. Rodzina legendy polskiej muzyki zdecydowała jednak, że Zbigniew Wodecki spocznie w rodzinnym grobowcu.

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się w przyszły wtorek, 30 maja, na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Artysta zgodnie z wolą najbliższych spocznie w grobie rodzinnym - poinformowało biuro prasowe Urzędu Miasta. 

Zbigniew Wodecki zmarł w poniedziałek, 22 maja, w jednym z warszawskich szpitali. 

W piątek 5 maja Zbigniew Wodecki przeszedł w Warszawie operację bypass-ów. Jeszcze w niedzielę czuł się dobrze i rozmawiał z bliskimi. Niespodziewanie 8 maja nad ranem doznał rozległego udaru mózgu. Mimo niezwykłej woli życia i starań lekarzy udar dokonał nieodwracalnych obrażeń. Odszedł od nas w dniu 22. maja w jednym z warszawskich szpitali. Żona i dzieci byli przy nim. Zostanie pochowany w ukochanym Krakowie- pojawiła się wówczas informacja na stronie artysty.

Zobacz także: Zbigniew Wodecki był gotowy na śmierć... "Staram się zabezpieczyć rodzinę i pozałatwiać wszystko..."

 

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego odbędzie się 30 maja w Krakowie.

Zbigniew Wodecki w domu, 2002
East News

 

Artysta zostanie pochowany w rodzinnym grobowcu.

Zbigniew Wodecki
East News

Więcej na temat Zbigniew Wodecki
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22