Pogrzeb w serialu "Na Wspólnej"
ONS

W "Na Wspólnej" zginie jedna z głównych postaci! "Widzowie będą w szoku"

Pogrzeb w serialu "Na Wspólnej"
ONS

Pogrzeb w serialu "Na Wspólnej"! Niestety, mamy złą wiadomość dla fanów wielkiego hitu stacji TVN. Okazuje się bowiem, że z serialem już wkrótce pożegna się jedna z głównych postaci. Grażyna Wolszczak pochwaliła się zdjęciem z planu, na którym razem z Robertem Kudelskim pozuje nad grobem. Fakt próbował dowiedzieć się który bohater pożegna się z "Na Wspólnej". Co zdradziła gazecie osoba z produkcji serialu?

- Jedna z kluczowych postaci zginie. Nie będzie to ani żona Roberta Kudelskiego, ani Ola (czyli Marta Wierzbicka), ale widzowie będą w szoku. Na razie nie ma zamiarów pozbycia się Romana (śmiech). Będzie wielki powrót, mocna, wzruszająca historia, inna niż dotychczas. Do tej pory Roman i Honorata byli takim wątkiem bardziej zabawowym, teraz będzie więcej dramatyzmu, ale uspokajam widzów - nie zgubimy naszego charakteru!

Kogo więc uśmiercą scenarzyści serialu? W komentarzach pod zdjęciem wstawionym przez Grażynę Wolszczak na Instagramie zaczęły pojawiać się komentarze, że z serialem pożegna się Ilona Wrońska, która wciela się w postać Kingi Brzozowskiej. Tą opcję wyklucza informator tabloidu i sama aktorka. 

Zobacz: Zmiany w "Na Wspólnej"! Odchodzi Ilona Wrońska. Kinga Brzozowska umrze?

 

#NaWspólnej #cmentarz #pogrzeb #mowapogrzebowa #wzruszenia #ktoumarł? #niepowiem #boniemogę #robertkudelski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Grażyna Wolszczak (@grazyna.wolszczak_official)Gwiazdy na jubieluszu 2000 odcinka "Na Wspólnej"

Więcej na temat Na Wspólnej Grażyna Wolszczak
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36