Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Pogrzeb Tomasza Kality 21 stycznia w Warszawie
Eastnews
Newsy

Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb Tomasza Kality

Polityk zmarł 16 stycznia po ciężkiej chorobie nowotworowej.

Tomasz Kalita nie żyje. Były rzecznik SLD zmarł 16 stycznia po ciężkiej chorobie nowotworowej, z którą walczył od wiosny 2016 roku. 8 lutego skończyłby 38 lat. Polityk miał glejaka - złośliwy nowotwór mózgu, ale niestety ani operacja, ani chemioterapia nie przyniosło oczekiwanych efektów. O śmierci polityka pisały dziś wszystkie media, prezydent Andrzej Duda wyraził wielki żal z powodu jego odejścia. Prezydent napisał na Twitterze: "Odszedł Tomasz Kalita. Dzielny i dobry Człowiek. Żal ściska serce. RiP". Kiedy odbędzie się pogrzeb Tomasza Kality?

Jaki rozmiar buta mają gwiazdy? Katarzyna Cichopek ma 34! A Joanna Koroniewska? Nie zgadniecie

 

Pogrzeb Tomasza Kality 21 stycznia w Warszawie

 

Jak podał przed chwilą dziennikarz TVN Uwaga, pogrzeb Tomasza Kality odbędzie się w sobotę 21 stycznia na warszawskich Powązkach Wojskowych. Podobna informacja pojawiła się też na profilu SLD na Twitterze.

 

Przypominamy, że w ostatnich miesiącach życia Kalita zaangażował się w walkę o ustawę, która ułatwiałaby chorym dostęp do medycznej marihuany. Polityk często pojawiał się w mediach, gdzie mówił nie tylko o dostępnie do medycznej marihuany, która mogłaby uratować życie wielu osobom, ale też wiele opowiadał o swojej walce z rakiem oraz swojej ukochanej - Ani, którą poślubił w październiku 2016 roku.

 

ZOBACZ: "Jeszcze tyle rzeczy możemy zrobić, możemy wziąć ślub..."! Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Tomasza Kality

 

Tomasz Kalita zmarł 16 stycznia

Tomasz Kalita i jego żona Anna Monkos
EastNews

Pogrzeb Tomasza Kality odbędzie się 21 stycznia

Tomasz Kalita nie żyje
EastNews

Tomasz Kalita, Beata Szydło, Andrzej Duda
East News
Newsy
Andrzej Duda i Beata Szydło żegnają Tomasza Kalitę, byłego rzecznika SLD: "Żal ściska serce"
Andrzej Duda i Beata Szydło żegnają Tomasza Kalitę, byłego rzecznika SLD: "Żal ściska serce"

Prezydent Andrzej Duda zamieścił pożegnalny wpis po śmierci Tomasza Kality. Swój żal z powodu odejścia byłego rzecznika SLD wyraziła również premier Beata Szydło. Tomasz Kalita zmarł w poniedziałek, 16 stycznia 2017 roku, w wyniku choroby. Były rzecznik SLD zmagał się nowotworem mózgu.   Przypomnijmy:  Tomasz Kalita, były rzecznik SLD, nie żyje. Miał 37 lat, walczył z rakiem mózgu...   Prezydent Duda i premier Szydło żegnają Tomasza Kalitę   Tomasz Kalita  miał glejaka wielopostaciowego. O chorobie dowiedział się przypadkiem, kiedy stracił przytomność. Informacja o śmierci Tomasza Kality wstrząsnęłam światem polityki i mediów. Tomasz Kalita  był znaną postacią polityczną. W latach 2008-2011 pełnił funkcję rzecznika prasowego SLD. W  2015 roku prowadził kampanię prezydencką Magdaleny Ogórek.   A ngażował się w walkę o ustawę, która ułatwiałaby chorym dostęp do medycznej marihuany.   Po jego odejściu w internecie pojawiły się wpisy z kondolencjami. Wyrazy ubolewania z powodu śmierci Kality wyrazili m.in. prezydent Andrzej Duda i Beata Szydło. Odszedł Tomasz Kalita. Dzielny i dobry Człowiek. Żal ściska serce. RiP - napisał Andrzej Duda na Twitterze. Tomasz Kalita odszedł do domu Ojca. Wieczne odpoczywanie racz dać Mu Panie. Módlmy się za Jego duszę i dziękujemy Bogu za Jego życie - napisała Beata Szydło.   Zobacz też:  Ostatni wywiad Tomasza Kality o trudach w walce z rakiem "To życie na bombie. Nigdy nie wiesz..."   Prezydent Andrzej Duda zamieścił wpis z kondolencjami po śmierci Tomasza Kality. Premier Beata Szydło również pożegnała polityka SLD. Tomasz Kalita zmarł w wieku 37 lat. Chorował na nowotwór mózgu.

Tomasz Kalita i jego żona Anna Monkos
EastNews
Newsy
Żona Tomasza Kality Anna Monkos. To ona wspierała go w najtrudniejszych chwilach!
"Z całego serca pragnęłam go poślubić"

Tomasz Kalita nie żyje. Były rzecznik SLD, człowiek odpowiedzialny za kampanię Magdaleny Ogórek, polityk walczący o legalizację marihuany medycznej odszedł w poniedziałek 16 stycznia. Walczył z rakiem mózgu - wielopostaciowym glejakiem. Ostatecznie tę walkę przegrał... W walce z chorobą wspierała go jego ukochana żona Anna Monkos. Anna i Tomasz wzięli ślub w październiku ubiegłego roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w warszawskim Wilanowie.    Więcej:  Tomasz Kalita walczył do końca: "Nie chcę być legalnym ćpunem, tylko chcę wyzdrowieć"!   Zobacz też:  Andrzej Duda i Beata Szydło żegnają Tomasza Kalitę, byłego rzecznika SLD: "Żal ściska serce"   Kim jest Anna Monkos? Anna Monkos jest dziennikarką w programie Uwaga TVN. Anna pracowała także w Dzienniku Polska-Europa-Świat oraz w Gazecie Wyborczej. Ukończyła studia na kierunku politologia na Uniwersytecie Warszawskim.   W "Super Expressie" opowiadała, jak bardzo kochała Tomasza. Z całego serca pragnęłam go poślubić, więc widząc go na szpitalnym łóżku, wreszcie zadałam - mimo takich a nie innych okoliczności - najważniejsze pytanie: czy zostanie moim mężem? Więcej:  Ostatni wywiad Tomasza Kality o trudach w walce z rakiem "To życie na bombie. Nigdy nie wiesz..."   Zobacz też:  Jeszcze tyle rzeczy możemy zrobić, możemy wziąć ślub..."! Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Tomasza Kality   Anna Monkos i Tomasz Kalita pobrali się w październiku 2016 roku.   Tomasz Kalita miał 37 lat.   Przegrał walkę z rakiem mózgu.

Tomasz Kalita w marynarce
Newsy
Mamy fragmenty niepublikowanego dotąd wywiadu z Tomaszem Kalitą! "Po operacji ożeniłem się w tempie natychmiastowym"
Polityk bardzo czule wypowiadał się o swojej żonie Ani.

Mamy fragmenty niepublikowanego wcześniej wywiadu z Tomaszem Kalitą! W poniedziałek pojawiła się smutna informacja o tym, że były rzecznik SLD przegrał walkę z rakiem mózgu. Tomasz Kalita bardzo dzielnie zmagał się z chorobą, pojawiał się też w mediach, gdzie opowiadał o swojej walce, a także o tym, czego brakuje w szpitalach. Zaangażował się również w walkę o ustawę, która ułatwiałaby chorym dostęp do medycznej marihuany. We wtorek światło dzienne ujrzał wywiad Tomka Kality dla "Wysokich Obcasów". Bardzo czule wypowiada się w nim o swojej żonie, która była dla niego wszystkim: Zauważyła, że mówienie o nowotworze nakręca mnie do walki. Że traktuję to jako formę terapii. Wie pan, choroba przeobraziła nawet moje podejście do małżeństwa. Kiedyś koledzy z partii śmiali się, że Kalita to radykalny singiel. Małżeństwo kojarzyło mi się z czymś archaicznym. A dziś? Patrzę na to całkowicie inaczej. Po operacji ożeniłem się w tempie natychmiastowym. Dało mi to poczucie równowagi na morzu. Gdy jest nudno, a łódka płynie powoli, Ania nadaje jej przyspieszenia. Z kolei gdy przychodzi sztorm, nie boję się, bo żona jest obok. Czyli nie utonę. Zobacz: Leszek Miller o testamencie Tomasza Kality: "To jego ostatnia wola. Miejmy nadzieję, że posłowie..."     Wywiad Tomasza Kality dla "Wysokich Obcasów" Tomasz Kalita pomimo, że zmagał się z glejakiem mózgu i bardzo cierpiał to potrafił z dystansem mówić o swojej chorobie. Były rzecznik SLD musiał mocno ograniczyć swoje czynności zawodowe i towarzyskie. W rozmowie z tygodnikiem wyznał również, że bardzo zmienił się jego wygląd zewnętrzny, ale to absolutnie mu nie przeszkadza: Obecnie śmieję się, że jestem stypendystą ZUS-u. Nie mogę być sam w domu. Wciąż istnieje ryzyko, że dostanę padaczki. Dlatego przyjmuję sporo gości. Niektórzy z nich mówią mi: „Taki...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner