Party Stories
Szczegóły pogrzebu Marcina Wrony
ONS
Newsy

Reżyser Marcin Wrona zostanie pochowany na Powązkach

Pogrzeb Marcina Wrony odbędzie się w czwartek 24 września o godzinie 12:00 w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Jak donosi „Fakt”, po mszy świętej kondukt żałobny wyruszy o 13:30 spod bramy głównej na cmentarzu Powązki Wojskowe.

"Hotel Paradise 3": "To nie ja ją wyrzuciłam!" Luiza tłumaczy, dlaczego Basia odpadła z show!

Samobójstwo Marcina Wrony

Reżyser popełnił samobójstwo podczas pobytu na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Jego nagła śmierć wstrząsnęła znajomymi, przyjaciółmi oraz światem aktorskim. Podczas gali finałowej Festiwalu w Gdyni uczczono pamięć reżysera minutą ciszy. W sieci pojawiło się wiele wzruszających pożegnań napisanych przez takie gwiazdy jak: Edyta Herbuś czy Wojciech Zieliński.
Samobójcza śmierć Marina Wrony zaskoczyła wszystkich - w swoim ostatnim wywiadzie reżyser mówił o wielu planach na przyszłość. Zobacz: Ostatni wywiad Marcina Wrony.

 

Marcin Wrona

Marcin Wrona

Marcin Wrona

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pogrzeb Marcina Wrony na warszawskich Powązkach
East News
Newsy
Rodzina i przyjaciele pożegnali Marcina Wronę

Marcin Wrona w niebieskiej marynarce
Newsy
Znamy oficjalną przyczynę śmierci Marcina Wrony: prokurator potwierdza powieszenie!

Znamy już oficjalną przyczynę śmierci Marcina Wrony . Jak potwierdził na twitterze reporter radia RMF FM, reżyser zmarł wskutek powieszenia. Takie mają byc ustalenia lekarzy przeprowadzających sekcję złok filmowca. Według mediów, Marcin Wrona powiesił się w hotelowej łazience, a jego ciało w sobotę nad ranem znalazła żona. To są badania wstępne. Potrzebujemy jeszcze opinii końcowej. Takiej, która już uwzględni wszystkie okoliczności, po zbadaniu też wycinków metodą badań histopatologicznych. Ponadto trzeba też zawrzeć uwagi odnośnie stanu płynów ustrojowych - czyli krew, mocz. Na obecną chwilę ta wersja, która wynika z opinii wstępnej, jest zgodna z tym, co ustaliliśmy w toku czynności wstępnych na miejscu - powiedziała RMF FM Małgorzata Gebel z Prokuratury Rejonowej w Gdyni. Zobacz:  RMF FM: Marcin Wrona popełnił samobójstwo! Nowe fakty w sprawie śmierci reżysera!​   Do zdarzenia doszło podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, gdzie pokazywany był ostatni z filmów Wrony - "Demon". Film zebrał fantastyczne recenzje nie tylko w Polsce, ale również np. na festiwalu w Toronto, a reżyser miał szansę na międzynarodową karierę.  Podczas gali finałowej gdyńskiej imprezy artyści uczcili i pożegnali swojego kolegę, co było niezwykle wzruszającym gestem.   Przypomnijmy: Wzruszające chwile na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Uczczono pamięć Marcina Wrony   Marcin Wrona na Festiwalu Filmowym w Gdyni   Marcin Wrona na premierze spektaklu "Jesteśmy przynętą"   Marcin Wrona na premierze spektaklu "Chopin musi umrzeć"  

Marcin  Wrona w granatowej koszuli
Newsy
Maria Czubaszek dosadnie skomentowała samobójstwo Marcina Wrony... Przesadziła?!

Śmierć Marcina Wrony wstrząsnęła światem filmowym. Wielu znanych aktorów i aktorek do tej pory nie może w to uwierzyć, co się stało.  Maria Czubaszek w najnowszym wywiadzie w "Show" podsumowała je po swojemu...               Maria Czubaszek o śmierci Marcina Wrony Pisarka opowiedziała gazecie o własnych próbach samobójczych. Przy tej okazji skomentowała śmierć reżysera podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni: Nie chciałabym też się wieszać. Tak jak pan reżyser Wrona, który zrobił to spektakularnie i popsuł zakończenie festiwalu w Gdyni.                                                                                                       Maria Czubaszek o próbach samobójczych Czubaszek w wywiadzie bardzo szczerze opowiedziała o swoich gorszych dniach. Wyznała także w jaki sposób chciała popełnić samobójstwo: Wydawało mi się, że fajnie jest wziąć środki nasenne, w miarę estetycznie się ubrać, położyć się i zasnąć. I rzeczywiście nałykałam się ich sporo, popijając campari. I kiedy już zasypiałam, zaszczekała moja suczka. I wtedy dotarło do mnie, że zostawię ją samą. Zdołałam jeszcze zadzwonić do zaprzyjaźnionego weterynarza i zapytać go, czy gdyby coś mi się stało, wziąłby Igę. On zaczął się dopytywać, o co chodzi, a ja musiałam coś wygadać, bo momentalnie przyjechał i zawiózł na pogotowie. Zrobiono mi płukanie żołądka. Jej wypowiedź na temat samobójstwa Marcina Wrony wywołała poruszenie. Przesadziła?   Maria Czubaszek pod studiem TVP Marcin Wrona na festiwalu w Gdyni Maria Czubaszek w Teatrze 6. piętro  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner