Magdalena Żuk
Instagram

Piękny gest na pogrzebie Magdaleny Żuk. Spełnili prośbę jej koleżanki i przynieśli coś wyjątkowego...

Magdalena Żuk
Instagram

We wtorek 23 maja w Bogatyni odbył się pogrzeb Magdaleny Żuk. Wszyscy najbliżsi członkowie rodziny oraz przyjaciele 27-latki przyszli pożegnać Magdalenę. W jej ostatniej drodze zabrakło jej chłopaka - Marcusa - chłopak ze względu na groźby płynące pod jego adresem bał się przyjść na pogrzeb Magdaleny.

 

Sprawdź koniecznie: Śmierć Magdy w Egipcie poruszyła całą Polskę. Jest dramatyczne NAGRANIE ze szpitala

 

Piękny gest na pogrzebie Magdaleny Żuk

Kilka dni przed pogrzebem koleżanka Magdaleny Żuk wystosowała specjalną prośbę do wszystkich, którzy chcieli pożegnać Magdę. Poprosiła, by każdy przyniósł ze sobą słoneczniki - ulubione kwiaty Magdy:

Miło by jej było "zobaczyć" je przy pożegnaniu. To ostatnia "rzecz", jaka by ją bardzo ucieszyła i jaką ja mogę jej podarować, i podziękować za ten krótki czas razem - zdradziła koleżanka Magdaleny Żuk w rozmowie z WP.

Prośba koleżanki Magdy została spełniona. Każdy przyniósł ze sobą słoneczniki - to była piękna i wzruszająca uroczystość...

 

Przypomnijmy, że śmierć Magdaleny Żuk do tej pory nie została wyjaśniona. Dziewczyna w niewyjaśnionych okoliczność wypadła z okna. Jedną z hipotez jest popełnienie przez nią samobójstwa. Jeśli rzeczywiście tak się stało, co doprowadziło ją do tak złego stanu psychicznego? W sprawę zaangażował się m.in. sam Zbigniew Ziobro. Śmierć Magdy badają również dwa biura detektywistyczne, w tym biuro Krzysztofa Rutkowskiego. 

 

Zobacz też: Druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk zakończona. Znany detektyw sugeruje, że w Egipcie starto ślady z ciała dziewczyny

 

Polecamy: "Po prostu wyskoczyła" Naoczny świadek pokazuje jak i gdzie doszło do samobójstwa Magdaleny Żuk!

 

Pogrzeb Magdaleny Żuk odbył się 23 maja 2017 roku w Bogatyni.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

 

Magdalena Żuk - sprawa jej śmierci do tej pory nie została wyjaśniona...

Magdalena Żuk była opętana?!

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43