Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook

Koleżanka Magdaleny Żuk ma prośbę przed pogrzebem: "Ostatnia rzecz, jaka by ją ucieszyła, to..."

Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook

Nowe doniesienia w sprawie Magdaleny Żuk. Koleżanka tragicznie zmarłej 27-latki zwróciła się z wzruszającą prośbą do znajomych dziewczyny. W wywiadzie dla portalu WirtualnaPolska.pl, koleżanka Żuk poprosiła, by na uroczystości pogrzebowe przynieść słoneczniki, które miałby być ulubionymi kwiatami Magdaleny Żuk. 

Miło by jej było "zobaczyć" je przy pożegnaniu. To ostatnia "rzecz", jaka by ją bardzo ucieszyła i jaką ja mogę jej podarować, i podziękować za ten krótki czas razem - zdradziła koleżanka Magdaleny Żuk w rozmowie z WP.

 

Zobacz też: Druga sekcja zwłok Magdaleny Żuk zakończona. Znany detektyw sugeruje, że w Egipcie starto ślady z ciała dziewczyny

 

Kiedy pogrzeb Magdaleny Żuk?

 

Pogrzeb Magdaleny Żuk odbędzie się 23 maja w Bogatyni, rodzinnym mieście kobiety. Uroczystości rozpocznie msza święta w Domu Pogrzebowym, która rozpocznie się o godzinie 15:00. Magdalena Żuk spocznie na Cmentarzu Komunalnym w Bogatyni. 27-latka zmarła 30 kwietnia 2017 roku w szpitalu w Hurghadzie po upadku z okna. Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze pracuje nad wyjaśnieniem sprawy śmierci kobiety. Po powrocie cała do Polski, 19 maja odbyła się druga sekcja zwłok, która ma pomóc w rozwiązaniu zagadki śmierci Magdaleny Żuk. 

 

Polecamy: "Po prostu wyskoczyła" Naoczny świadek pokazuje jak i gdzie doszło do samobójstwa Magdaleny Żuk!

 

Pogrzeb Magdaleny Żuk odbędzie się 23 maja 2017 roku w Bogatyni.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Sprawa tajemniczej śmierci 27-latki w Egipcie żyje cała Polska.

Magdalena Żuk  - nowe nagrania z Egiptu

 

 

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55