Pogrzeb Kory
East News

Stylistka TVN pokazała swoje zdjęcie z pogrzebu Kory i wylała się na nią fala hejtu. Teraz wydała oświadczenie!

Pogrzeb Kory
East News

Pogrzeb Kory odbył się w środę, 8 sierpnia, na warszawskich Powązkach. Ceremonia utrzymana w świeckim stylu była niezwykle poruszająca dzięki wielu przemowom bliskich i przyjaciół Kory. Swoimi wspomnieniami o artystce podzielili się m.in. mąż Kamil Sipowicz, Wojciech Mann czy Magdalena Środa. Na pogrzebie Kory nie zjawili się jednak tylko najbliżsi, ale tłumy znajomych z show-biznesu i fanów. Niestety, wielu z nich nie potrafiło zachować powagi i robili sobie selfie na ceremonii pogrzebowej lub publikowali swoje fotografie z cmentarza. Internauci nie pozostawili suchej nitki na takich osobach, a wśród nich znalazła się m.in. stylistka Alicja Napiórkowska.

 

Zobacz: Wstrząsające szczegóły choroby Kory! Lekarze stawiali złą diagnozę przez lata?

 

Alicja Napiórkowska opublikowała zdjęcie z pogrzebu Kory

 

Alicja Napiórkowska, stylistka, która występuje w „Dzień Dobry TVN”, oburzyła internautów swoją fotografią z pogrzebu, na której mogliśmy zobaczyć zarówno ją, jak i jej przyjaciela Łukasza Jemioła.

 

Takie prawdziwe, że strach się nie podzielić. Kora znowu dałaś powód do namysłu - napisała stylistka pod zdjęciem.

 

Alicja Napiórkowska
Instagram

Zdjęcie zostało tak bardzo shejtowane, że Alicja Napiórkowska je usunęła. Zamiast tego opublikowała oświadczenie, zapewniając, że nie interesuje jej promocja własnej osoby, a zdjęcie dodała ze względu na emocje uwiecznione przez fotografa.

 

W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 08.08.2018. Zamieściłam je tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić emocjami, jakie fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie interesuje mnie jakakolwiek promocja, więc zdjęcie usunęłam. Pozdrawiam - napisała.

 

Potem jednak znów przemyślała kwestię swojego oświadczenia i poddała je lekkiej modyfikacji. Dodała przeprosiny zamiast wątku o promocji.

 

W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 08.08.2018. Zamieściłam je tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić emocjami, jakie fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie chciałam nikogo urazić, jeżeli tak się stało, to przepraszam - napisała ponownie.

 

Ostatecznie jednak Alicja Napiórkowska usunęła również i tę wersję swojego oświadczenia, najwyraźniej udając, że cała sytuacja w ogóle nie miała miejsca. Co o tym sądzicie?

 

Zobacz też: "Nie bała się śmierci. W pewnym momencie powiedziała: Jestem gotowa"! Na pogrzebie Kory padło wiele poruszających słów

 

Przeczytaj: Menadżerka Kory była przy niej przez ostatnie lata. Piękne słowa na pogrzebie: "Jestem Ci wdzięczna"

 

Zachowanie Napiórkowskiej wywołało falę hejtu

Alicja Napiórkowska
Instagram

Na razie stylistka usunęła wszelkie ślady po aferze

Alicja Napiórkowska
Instagram

Więcej na temat Kora
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11