Jan Kulczyk
Jan Kulczyk Eastnews
Newsy

Pogrzeb Jana Kulczyka tylko dla najbliższych. Kościół będzie zamknięty

Na życzenie rodziny

W minionym tygodniu świat obiegła smutna informacja o śmierci najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka.

Zobacz: Zmarł Jan Kulczyk, znamy szczegóły dotyczące jego śmierci

Już dziś, w środę 5 sierpnia 2015 o godzinie 11.30 odbędzie się pogrzeb Jana Kulczyka. Ceremonia zostanie odprawiona w kościele św. Józefa w Poznaniu, a od rana do 13.30 wierni nie będą mogli wejść do świątyni. W nabożeństwie wezmą udział tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele oraz wybrani goście.

Takie informacje zamieścił zakon karmelitów w Poznaniu na swojej stronie internetowej, kościół św. Józefa, należy do zakonu:

W związku z uroczystościami pogrzebowymi śp. Jana Kulczyka pragniemy przekazać kilka informacji: Msza św. pogrzebowa za śp. Jana Kulczyka zostanie odprawiona w naszym Sanktuarium 5 sierpnia ( środa) o godz.11.30 i przewodniczył jej będzie o. Ryszard. Nie będzie możliwości koncelebrowania. Ze względów organizacyjnych kościół będzie zamknięty od rana do godz. 13.30. Miejsca wewnątrz świątyni według życzenia Rodziny zarezerwowane są tylko dla rodziny i gości. Natomiast przed kościołem będą przygotowane dodatkowe miejsca dla uczestników pogrzebu. Informujemy również że Klasztor nie jest organizatorem ceremonii i nie może udzielić akredytacji na robienie zdjęć czy filmowanie. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy również rezerwować miejsc w kościele nawet dla osób duchownych.

Pozostali uczestnicy pogrzebu oraz osoby, które przyjdą pożegnać Jana Kulczyka będą miały zapewnione dodatkowe miejsca pod kościołem.

Zobacz: Nowe fakty w sprawie śmierci Jana Kulczyka. Co się stało w Wiedniu?
 

Jan Kulczyk, Sebastian Kulczyk


Jan Kulczyk nie żyje


               

Jan Kulczyk
ONS
Newsy
Dziś pogrzeb Jana Kulczyka. Ponad tysiąc osób będzie żegnać biznesmena
Znamy szczegóły

W Poznaniu, odbędzie się dziś pogrzeb Jana Kulczyka . Ceremonia rozpocznie się o godzinie 11:30 w kościele św. Józefa w Poznaniu, a od rana do 13.30 wierni nie będą mogli wejść do świątyni. Biznesem spocznie na Cmentarzu Jeżyckim. Całe wzgórze św. Wojciecha zostanie wtedy zamknięte dla ruchu. Zobacz: Pogrzeb Jana Kulczyka tylko dla najbliższych. Kościół będzie zamknięty „Super Express” donosi o nowych szczegółach dotyczących pogrzebu Jana Kulczyka. Okazuje się, że w seremonii weżmie udział minimum 1000 osób - Kulczyk miał przecież mnóstwo znajomych na całym świecie. W organizację zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób, a wszytsko koordynuje Grażyna Kulczyk , była żona biznesmena. Kilka dni temu pojechała do Wiednia, aby przywieźć ciało przedsiębiorcy do Polski. Mszę odprawi ojciec Ryszard, przyjaciel rodziny. Rodzina zmarłego biznesmena prosi o uszanowanie prywatności podczas pogrzebu. Zobacz: Jan Kulczyk był jej mężem przez 33 lata. Kim jest Grażyna Kulczyk?                  

Jan Kulczyk nie żyje
Newsy
Pogrzeb Jana Kulczyka odbędzie się 5 sierpnia
W Poznaniu

Według informacji „Głosu Wielkopolskiego” pogrzeb  Jana Kulczyka  odbędzie się w Poznaniu, a nie tak jak donosiły niektóre media - w Warszawie. Biznesmen będzie pochowany na cmentarzu na poznańskiej Nowinie w rodzinnym grobie - tam, gdzie spoczywa jego ojciec Henryk Kulczyk . Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w środę 5 sierpnia 2015 roku. Msza zacznie się o godzinie 11.30 w Klasztorze Karmelitów Bosych na Wzgórzu Św. Wojciecha. Pogrzeb na poznańskiej Nowinie rozpocznie się o godzinie 13.30. Jak Kulczyk zmarł w 29 lipca 2015 w wiedeńskiej klinice z powodu komplikacji po przebytej operacji. Najbogatszy Polak zostawił w żalu rodzinę: córkę Dominikęi syna Sebastiana. A także byłą żonę Grażynę Kulczyk i byłą długoletnią partnerkę Joannę Przetakiewicz Ojciec Jana Kulczyka zmarł dwa lata temu w maju 2013 roku. Rok póżniej na grobie Henryka Kulczyka pojawiła się rzeżba nieżyjącego wybitnego polskiego artysty Igora Mintoraja. Na ceremonie pogrzebową z pewnością przyjadą osobistości świata polityki i biznesu oraz gwiazdy, które znały i podziwiały Jana Kulczyka. 

Działalność charyatywna Jana Kulczyka
ONS
Newsy
Jan Kulczyk wspierał hospicjum w tajemnicy przed mediami. Kazał zasłonić nazwisko darczyńcy!
Komu jeszcze pomagał?

Pogrzeb Jana Kulczyka odbędzie się w środę 5 sierpnia 2015 roku o godzinie 11:30 w Poznaniu. Na ceremonii pojawi się ponad tysiąc osób. Kościół będzie zamknięty od rana, podobnie jak Wzgórze Św. Wojciecha, które zostanie wykluczone z ruchu na czas uroczystości. Zobacz: Rodzina zaprosiła ponad tysiąc osób na pogrzeb Jana Kulczyka. Znamy szczegóły W związku z dużym zainteresowaniem biznesmenem i jego rodziną media opisują coraz więcej faktów z życia Jana Kulczyka. „Super Express” poinformował, że Kulczyk w tajemnicy wspierał poznańskie hospicjum Palium, przekazując pieniądze na 20 telewizorów LCD dla chorych! Kulczyk zaznaczył jednak, że jego imię jako darczyńcy, ma być niewidoczne dla chorych. Widzimy, ile to znaczy dla naszych pacjentów. Mogą oglądać ulubione programy i choć przez chwilę nie myśleć o swoich chorobach - mówią pielęgniarki hospicjum. Oczywiście wspieranie hospicjum nie jest jedyną działalnością charytatywną Jana Kulczyka. Miliarder chętnie inwestował w sport i sztukę. Jego spółki przeznaczyły ponad 30 milionów złotych na wsparcie sportowców przygotowujących się do olimpiady w 2016 roku. W 2012 roku przekazał aż 20 mln złotych na dokończenie prac nad Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Jan Kulczyk dysponował ogromnym majątkiem . Jego dzieci na pewno będą kontynuować działalność ojca. Zobacz: Pogrzeb Jana Kulczyka  - szczegóły. Zobacz: Wyszła za księcia, pracowała dla taty. Dominika Kulczyk - ukochana córka Jana Kulczyka  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner