Jan Kulczyk
Jan Kulczyk Eastnews

Pogrzeb Jana Kulczyka tylko dla najbliższych. Kościół będzie zamknięty

Jan Kulczyk
Jan Kulczyk Eastnews

W minionym tygodniu świat obiegła smutna informacja o śmierci najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka.

Zobacz: Zmarł Jan Kulczyk, znamy szczegóły dotyczące jego śmierci

Już dziś, w środę 5 sierpnia 2015 o godzinie 11.30 odbędzie się pogrzeb Jana Kulczyka. Ceremonia zostanie odprawiona w kościele św. Józefa w Poznaniu, a od rana do 13.30 wierni nie będą mogli wejść do świątyni. W nabożeństwie wezmą udział tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele oraz wybrani goście.

Takie informacje zamieścił zakon karmelitów w Poznaniu na swojej stronie internetowej, kościół św. Józefa, należy do zakonu:

W związku z uroczystościami pogrzebowymi śp. Jana Kulczyka pragniemy przekazać kilka informacji: Msza św. pogrzebowa za śp. Jana Kulczyka zostanie odprawiona w naszym Sanktuarium 5 sierpnia ( środa) o godz.11.30 i przewodniczył jej będzie o. Ryszard. Nie będzie możliwości koncelebrowania. Ze względów organizacyjnych kościół będzie zamknięty od rana do godz. 13.30. Miejsca wewnątrz świątyni według życzenia Rodziny zarezerwowane są tylko dla rodziny i gości. Natomiast przed kościołem będą przygotowane dodatkowe miejsca dla uczestników pogrzebu. Informujemy również że Klasztor nie jest organizatorem ceremonii i nie może udzielić akredytacji na robienie zdjęć czy filmowanie. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy również rezerwować miejsc w kościele nawet dla osób duchownych.

Pozostali uczestnicy pogrzebu oraz osoby, które przyjdą pożegnać Jana Kulczyka będą miały zapewnione dodatkowe miejsca pod kościołem.

Zobacz: Nowe fakty w sprawie śmierci Jana Kulczyka. Co się stało w Wiedniu?
 

Jan Kulczyk, Sebastian Kulczyk


Jan Kulczyk nie żyje


               

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39