Pogodynka skrytykowana przez Horodyńską i Fijał

Modowy sąd "Party", czyli Joanna Horodyńska i Ada Fijał, wzięły pod swoją lupę kolejne stylizacje gwiazd. Zachwycając się lookiem Małgorzaty Sochy, Honey czy Mai Frykowskiej, nie zabrakło także słów krytyki. Tym razem dostało się Omenie Mensah.

Pogodynka TVN Meteo pojawiła się na imprezie z okazji urodzin Playboya w długiej, srebrnej cekinowej sukni z Deni Cler z białym materiałem wokół talii. Odblaskowa kreacja Omeny niestety nie spodobał się Horodyńskiej i Fijał.

- Niedawno w USA odbyła się parada syren. Trzeba było tam przetransportować naszą Omenę. Więcej w jej stroju przebieranki niż realnej kreacji - stwierdziła Joanna Horodyńska.

- Piękna i oryginalna uroda nie wymaga aż tyle aluminium, aby wybić się z tłumu. Syreni śpiew na zgubę wiedzie, więc ostrożność w pluskaniu i migotaniu jest bardzo wskazana. Tak to jest, gdy gala wypada gdzieś w pół drogi między Cannes i Moskwą, a do Las Vegas daleko - skwitowała Ada Fijał.

My w pełni popieramy stanowisko Ady Fijał i Joanny Horodyńskiej w przypadku tej stylizacji Omeny Mensah. Mimo tego, że pogodynka jest naprawdę piękną kobietą, sukienka z Deni Cler zabrała jej cały urok. Przypomnijmy ocenę tej stylizacji naszego modowego pogotowia: "Całość wypada słabo".

Omenaa Mensah w sukience Deni Cler

Zobacz nasz ranking najgorzej i najlepiej ubranych gwiazd minionego tygodnia:

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13