Anna Korcz i Anna Lewandowska na poprawinach
Instagram
1/6
Anna Korcz i Anna Lewandowska na poprawinach
Instagram

Szalone wesele z plejadą gwiazd (Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Marcelina Zawadzka, Zosia Zborowska i wiele innych), a potem jeszcze bardziej szalone poprawiny! Tak wyglądały dwa najważniejsze dni w życiu Ani Korcz, córki znanej aktorki Anny Korcz (znacie ją chociażby z serialu "Na Wspólnej").

 

Ania Korcz tuż po poprawinach pojechała z mężem w podróż poślubną! Jakie miejsce wybrali? Zobacz zdjęcia w naszej galerii i sprawdź!

 

Zobacz także: Anna Lewandowska szalała na poprawinach u córki Ani Korcz! DUŻO ZDJĘĆ

2/6
Ania Korcz w podróży poślubnej

Ania Korcz z mężem zdecydowali się na klasyczną podróż poślubną ;) Palmy, piękna czysta woda, wysoka temperatura. Aż im zazdrościmy, kiedy oglądamy te zdjęcia!

3/6
Ania Korcz w podróży poślubnej z mężem

Po hucznym weselu, a potem chyba jeszcze huczniejszych poprawinach, przyszedł czas na relaks. Ania Korcz z mężem już są w podróży poślubnej!

4/6
Ania Korcz w podróży poślubnej z mężem

Przypomnijmy, na weselu w Zaciszu pod Warszawą bawili się m.in. Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Zofia Zborowska, Marcelina Zawadzka czy Kasia Skrzynecka z mężem. Impreza trwała dwa dni! 

5/6
Ania Korcz w podróży poślubnej z mężem
6/6
Ślub Anny Korcz z Piotrem Kalitowskim, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
AKPA

Ślub Ani Korcz odbył się w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie, natomiast wesele zorganizowano w domu weselnym "Zacisze Anny Korcz" należącym do aktorki.

Więcej na temat Anna Korcz