Paweł Królikowski w szpitalu

Ważna decyzja w sprawie dalszego leczenia Pawła Królikowskiego! W jakim jest stanie?

Paweł Królikowski w szpitalu

Paweł Królikowski tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, w którym przebywa do dzisiaj. Według informacji uzyskanych przez "Super Express", aktor znajduje się na oddziale neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Artysta już wcześniej zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Tymczasem jak informuje "Fakt", rodzina aktora podjęła ważną decyzję w sprawie jego dalszego leczenia! 

Zobacz także: Ilona Ostrowska wspiera Pawła Królikowskiego. Gwiazda "Rancza" opublikowała wzruszający wpis!

Jaki jest stan zdrowia Pawła Królikowskiego? 

Informacja o złym stanie zdrowia i hospitalizacji Pawła Królikowskiego, trafiła do mediów tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Aktor może cały czas liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. Przy mężu ciągle czuwa jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Do artysty napływają także słowa wsparcia ze strony kolegów po fachu.

Wzruszający wpis opublikowała ostatnio na swoim Instagramie Ilona Ostrowska, która grała wraz z Królikowskim w kultowym "Ranczu:. 

Zdrówka, kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach! Twoja Lucynda - napisała aktorka. 

Według informacji uzyskanych przez "Fakt", stan Pawła Królikowskiego jest na ten moment stabilny. Aktor razem z żoną myśli o tym, aby kontynuować swoje leczenie za granicą. 

Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech - czytamy w "Fakcie"

Poważne problemy ze zdrowiem Pawła Królikowskiego zaczęły się cztery lata temu. Aktor cierpiał na silne bóle głowy, zaburzenia widzenia, a także wymioty. U artysty zdiagnozowano tętniaka mózgu i natychmiast musiała zostać przeprowadzona operacja.

Miejmy nadzieję, że kłopoty zdrowotne aktora niedługo odejdą w zapomnienie, a rehabilitacja za granicą da szybkie i skuteczne efekty. Oczywiście trzymamy kciuki za Pawła Królikowskiego oraz za jego szybki powrót do zdrowia! 

Paweł Królikowski w tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie swojej żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. 

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską
East News

Według ustaleń "Faktu", stan zdrowia aktora jest już na szczęście stabilny. 

Paweł Królikowski trafił do szpitala
ONS

 

Więcej na temat Paweł Królikowski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51