Zabójstwo Pauliny D.
East News
Newsy

Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! Gruzin został rozpoznany na ulicy

Znamy SZCZEGÓŁY, zobaczcie WIDEO

 

Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! 39-letni Gruzin został rozpoznany na ulicy w Kijowie. Podczas zatrzymania był kompletnie zaskoczony. Policja opublikowała wideo z momentu zatrzymania.

 

Zabójstwo 28-letniej Pauliny D. wstrząsnęło Polską. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaginęła prawie dwa tygodnie temu. Ze znajomymi wybrała się do jednego z łódzkich klubów. Kamery nagrały ją potem jak idzie z mężczyzną w wieku 40-50 lat. Policjanci ustalili, że był to Gruzin mieszkający w Łodzi. Kilka dni później w okolicach Stawów Jana znaleziono ciało młodej kobiety. Jak się okazało, Paulinę brutalnie zamordowano.  W sprawie szybko zatrzymano (górne zdjęcie z tej akcji) trzy osoby: 41-letniego Gruzina, 44-letnią Białorusinkę i 38-letniego Gruzina - wszyscy usłyszeli zarzut składania fałszywych zeznań i niepowiadomienia o śmierci Pauliny D.

 

Za Gruzinem rozesłano w poniedziałek list gończy. Już wtedy podejrzewano, że mógł wyjechać za granicę. Zatrzymano go wczoraj ok. 6 rano na Ukrainie - został rozpoznany na jednej z ulic Kijowa. Podczas zatrzymania 39-letni Mamuka Khetsurani był kompletnie zaskoczony, ale według relacji mediów nie stawiał oporu. Ma zostać przewieziony do naszego kraju, gdzie czeka go najprawdopodobniej proces za zabójstwo Pauliny D.

 

Zabójstwo Pauliny D.
East News

 

Zobacz: Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?

 

O zatrzymaniu obywatela Gruzji policja polinformowała ostatniej nocy: 

Podejrzany o zabójstwo 28-letniej Pauliny w Łodzi zatrzymany‼️Policjanci z @policja_lodzka i Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji zatrzymali podejrzanego na jednej z ulic Kijowa ok. 6 rano, przy wsparciu policjantów ukraińskich @NPU_GOV_UA i oficera łącznikowego Gruzji🚨

 

Udanej wspólnej akcji pogratulował już szef MSWiA.

 

 

Jak deklarują policjanci, podejrzany nie uniknie odpowiedzialności przed naszym wymiarem sprawiedliwości:

 

Zatrzymanie możliwe było dzięki wzorowej współpracy z policją ukraińską,wsparciu oficera łącznikowego Gruzji i Polski na Ukrainie oraz Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej PolicjiPodejrzany nie uniknie odpowiedzialności przed polskim wymiarem sprawiedliwości - czytamy na Twitterze.

 

 

Zabójstwo Pauliny wstrząsnęło Polską:

Zabójstwo Pauliny D.
East News

 

Zobacz: "Czuję się zobowiązany przeprosić" Gruzin skomentował dramatyczną śmierć Pauliny D. Nowe fakty!

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja
Newsy
Są wyniki badań Pauliny D. z Łodzi! Czy przed śmiercią podano jej środki odurzające?
Są wyniki badań Pauliny D. z Łodzi! Czy przed śmiercią podano jej środki odurzające?

  Prokuratura poinformowała o wynikach badań toksykologicznych Pauliny D. ! Zabójstwo 28-letniej kobiety wstrząsnęło Polską. Policja przez kilka dni szukała Pauliny D. , która zaginęła w nocy 19 października. Mieszkanka Łodzi w towarzystwie znajomych bawiła się w jednym z klubów przy ulicy Piotrkowskiej. Po wyjściu z imprezy spotkała Gruzina, Mamuka K., który zaprowadził kobietę do hostelu przy ulicy Żeromskiego. Niestety, jak już wiemy, 39-letni obywatel Gruzji zabił Paulinę D., a jej ciało wywiózł taksówką w okolice Stawów Jana - gdzie odnaleziono zwłoki kobiety.  Zobacz:  Kierowca taksówki pomógł Gruzinowi spakować bagaże. Nie wiedział, że są w nich... zwłoki Pauliny D.! Wstrząsające szczegóły   Czy Paulinie podano środki odurzajace? Śledczy już kilka tygodni temu ustalili, że przyczyną śmierci Pauliny D. były rany kłute szyi.  Prawdopodobne jest, że do zabójstwa doszło z motywów seksualnych - w rozmowie z portalem wp.pl przyznał wówczas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Teraz prokuratura poinformowała o wynikach badań Pauliny D. Ekspertyza obejmowała szerokie spektrum środków odurzających i psychotropowych. Wyniki nie potwierdzają hipotezy, by kobiecie przed śmiercią podano tego typu substancje - w rozmowie z tvn24 przyznał Krzysztof Kopania z prokuratury w Łodzi.  Przypominamy, że śledczy wciąż czekają na ekstradycję Gruzina, który jest podejrzewany o zabójstwo Pauliny D. Mężczyzna został zatrzymany w Kijowie.   Zobacz także:  Podejrzany o zabójstwo Pauliny D. z Łodzi zatrzymany! Gruzin został rozpoznany na ulicy   Paulina D. przed śmiercią nie była pod wpływem środków odurzających.

East News
Newsy
PILNE! Policja opublikowała list gończy za mężczyzną podejrzanym za zabójstwo Pauliny D.!
PILNE! Policja opublikowała list gończy za mężczyzną podejrzanym za zabójstwo Pauliny D.!

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany za zabójstwo Pauliny D. ! To właśnie z nim kobieta była widziana po raz ostatni. Policja od kilku dni poszukuje 39-letniego obywatela Gruzji, który według ustaleń śledczych, po dramatycznych wydarzeniach uciekł z Polski. Kim jest poszukiwany mężczyzna i jak wygląda? Zobacz także:  Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana? Policja pokazała zdjęcia podejrzanego mężczyzny Prokuratura opublikowała na stronie Interpolu kilka zdjęć obywatela Gruzji, który jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym. Mężczyzna nazywa się  Khetsuriani MAMUKA i ma 39 lat.  Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym.   W ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji- czytamy na stronie policji.  Prokuratura podała rysopis mężczyzny: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost.    Policja prosi o kontakt każdego, kto wie, gdzie mężczyzna może się ukrywać. Wszystkie informacje można zgłaszać w Wydziale Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112.    Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, z którym była widziana Paulina D.     Zobacz także:  Skandal w sprawie śmierci Pauliny D.! Dlaczego  sekcja zwłok została przeprowadzona tak późno? Paulina D. zaginęła ponad tydzień temu. 26 października zostało znalezione ciało kobiety.

Po tygodniu poszukiwań odnaleziono ciało Pauliny D.! "Ciało wyglądało, jakby zostało poćwiartowane!"
Policja
Newsy
Kierowca taksówki pomógł Gruzinowi spakować bagaże. Nie wiedział, że są w nich... zwłoki Pauliny D.! Wstrząsające szczegóły
Kierowca taksówki pomógł Gruzinowi spakować bagaże. Nie wiedział, że są w nich... zwłoki Pauliny D.! Wstrząsające szczegóły

Kierowca taksówki, z którym podróżował Gruzin podejrzany o zabójstwo Pauliny D. został przesłuchany przez prokuratora. To właśnie z nim jechał zatrzymany już mężczyzna, który w walizkach wywoził z domu zwłoki 28-letniej kobiety. Dziennikarze TVN24 dotarli do przełożonych taksówkarza, którym kierowca opowiedział o dramatycznym kursie sprzed kilku tygodni. Okazuje się, że nieświadomy niczego kierowca pomógł pasażerowi spakować jego torby do bagażnika!   Zobacz także:  Są wstępne wyniki sekcji zwłok Pauliny D. Dlaczego została zamordowana?   Wstrząsająca relacja kierowcy taksówki Przełożeni taksówkarza w rozmowie z tvn24.pl, że ich pracownik jest dobrym i doświadczonym kierowcą. Mężczyzna opowiedział im, jak wyglądał kurs zamówiony przez Gruzina.  Z jedną z dużych toreb podróżnych klient nie mógł sobie poradzić. Nasz kierowca pomógł więc mu zapakować ją do bagażnika - zdradzili szefowie kierowcy.  Klient sprawiał dobre wrażenie. Wyglądał na zadowolonego, że wraca do kraju. Przełożeni kierowcy taksówki zdradzili, że według relacji ich pracownika, podejrzewany o morderstwo Gruzin opowiadał, że skończył pracę w Polsce i teraz wraca do domu. Mężczyzna poprosił, żeby kierowca zawiózł go w okolice Stawów Jana, gdzie ponoć umówił się z kolegą. Gruzin zapłacił za kurs, a kierowca odjechał z miejsca, blisko którego kilka dni później policja znalazła zwłoki Pauliny D. Taksówkarz dopiero po wstrząsającym odkryciu śledczych dowiedział się kogo woził w swoim samochodzie.   Według ustaleń portalu tvn24.pl prokuratorzy nie mają wątpliwości, że kierowca taksówki nie miał nic wspólnego z morderstwem.   Zobacz także:  „Jej twarz została  zmasakrowana” . Tak wyglądały ostatnie chwile życia Pauliny D.   Prokuratura przesłuchała kierowcę taksówki, którą...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner