Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie
Instagram

Barbara Kurdej-Szatan od pięciu lat wciela się w postać Joanny Chodakowskiej w "M jak miłość". Asia jest lubiana przez widzów serialu, jednak na początku wcale tak nie było. Jak najpierw na Basię reagowała publiczność? Okazuje się, że część widzów serialu była mocno do niej uprzedzona, informując ją o tym w sieci. 

Co do Basi pisali internauci? Okazuje się, że krytykowali ją dosłownie za wszystko!

1/3
Basia Kurdej-Szatan M jak miłość Asia
mat. prasowe

Basia Kurdej-Szatan na scenie występuje już od 14 lat. Aktorka nieraz już spotkała się z hejtem dotyczącym jej osoby, ale po dołączeniu do serialu "M jak miłość" krytyki było znacznie więcej. Jak czytamy w "Super Expressie" widzowie "M jak miłość" z początku nie pozostawili na niej suchej nitki. Dlaczego? 

Zobacz także: Już dziś w "M jak miłość" nastąpi przełom w relacjach Uli i Janka! Znów będą razem? 

 

2/3
Basia Kurdej-Szatan M jak miłość Asia
mat. prasowe

Internauci nie tylko komentowali grę aktorską Basi, ale i jej wygląd.

- Co do hejtu... Musiałam się do tego przyzwyczaić. Najpierw było, że beznadziejnie gram, żebym bardzo delikatnie mówiąc wy********a z tego serialu. Że mam słoniowatość nóg. Nie jestem fanką moich nóg, ale słoniowatość to już chyba przesada - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

3/3
Barbara Kurdej-Szatan
Instagram

Aktorki wyznanie nie było przypadkowe. Gwiazda wraz z Kasią Cichopek, Teresą Lipowską czy Joanną Kuberską włączyła się do akcji #STOPhejt, aby powstrzymać krytykę w sieci. Aktorka pokazała się bez grama makijażu, apelując do innych, aby nie przejmowali się negatywnymi komentarzami.

Myślicie, że internauci przestaną kiedyś krytykować?