Wiśniewski w nowej fryzurze na okładce solowej płyty "La Revolucion"
ONS
Newsy

Wiśniewski w nowej fryzurze na okładce płyty

Stawia na minimalizm

W najnowszym numerze magazynu "Viva!" Michał Wiśniewski zaprezentował swój nowy image, a tym samym powrócił do mediów. Wokalista udzielił również szczerego wywiadu, w którym rozliczył się z przeszłością oraz zdradził dlaczego postanowił zrezygnować z przaśnego wizerunku. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość"

Kilkanaście godzin temu Wiśniewski na Facebooku pochwalił się okładką solowej płyty "La Revolucion", która ukaże się 26 listopada. Artysta na czarno-białym zdjęciu ma oczywiście nową krótką fryzurę i czarne włosy. Ubrany w t-shirt i zarostem na twarzy pozuje z poważną miną. Odpowiedzialnym za nowy wizerunek Michała jest m.in. Kajetan Góra, jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd.

Czekacie na nową płytę Wiśniewskiego. Przyzwyczailiście się już do nowego wizerunku wokalisty?

Zobacz: Wiśniewski w nowej fryzurze pokazał życie w Nowym Jorku

Michał Wiśniewski w nowej fryzurze:

ONS
Newsy
Wiśniewski: Nie mam już piercingu, a w głowie poukładane
Skąd ta nagła zmiana?

Kilkanaście dni temu Michał Wiśniewski na łamach magazynu "Viva!" zaprezentował swój nowy image. Zmiana wizerunku wokalisty jest związana z nowym etapem stabilizacji w życiu i wydaniem solowego albumu. Zobacz: Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość Dziś Wiśniewski w nowej fryzurze  będąc gościem w "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy zaprezentował się szerszej publiczności. Podczas spaceru z Filipem Chajzerem po lesie opowiedział, o tym co teraz ma na głowie i gdzie podziały się wszystkie jego kolczyki i inne ozdoby, z których był znany. - Skończyłem 40 lat, Jest to zmiana odzwierciedlająca to jak się czuję. Wszystkie gwoździe powyciągane. Żadnego piercingu już nie ma. Generalnie poukładane w głowie bym powiedział odrobinę inaczej. Czuję się bardzo dobrze. Nagrałem fantastyczną płytę więc nie mogę być celebrytą. W dalszym ciągu mogę być wokalistą. Jesteśmy ludźmi, którzy potrafią szufladkować. Ludzi z czerwonymi włosami nie uświadczysz na spacerze, więc byłem szufladkowany jako facet, który nie jest do końca normalny. Tymczasem ja jestem normalnym facetem. Myślicie, że Michał już pozostanie na stałe przy nowym wizerunku?   Michał Wiśniewski w nowej fryzurze w "Vivie!":

Nowa fryzura Weroniki Książkiewicz
ONS
Newsy
Koniec z blondem! Weronika Książkiewicz przefarbowała włosy
Kolejna gwiazda zaryzykowała diametralną zmianę wyglądu

Ostatnio wśród gwiazd trwa szał na skracanie włosów. Nowe trendy powieliły już np. Ola Szwed, Magda Mielcarz i Honorata Skarbek . Teraz do tego grona dołączyła Weronika Książkiewicz , która na swoim Facebooku pochwaliła się nową fryzurą. Znana z długich blond włosów, Książkiewicz przefarbowała je na czekoladowy kolor i wyraźnie skróciła . W takim wydaniu aktorki jeszcze nie widzieliśmy. Być może nowa fryzura to zapowiedź zmian w życiu zawodowym i prywatnym gwiazdy. Za diametralną zmianę wizerunku odpowiada popularny fryzjer gwiazd, Kajetan Góra . Ostatnio pod jego nożyce poszedł nawet Michał Wiśniewski , który pozbył się długich czarwonych włosów. Zobacz: Wiśniewski obciął włosy po 10 latach! Jak oceniacie nowy image Weroniki? Pasuje jej? Poprzednia fryzura Weroniki: Honorata Skarbek w nowej fryzurze:

Michał Wiśniewski w Telewizji Rolniczej
ONS
Newsy
Wiśniewski żali się w Telewizji Rolniczej: Czas świetności mi minął
Co na to jego żona Dominika?

Ten rok dla Michała Wiśniewskiego był przełomowy. Gwiazdor powrócił z nową płytą "La Revolucion", która chociaż nie okazała się sukcesem ( zobacz: Płyta Wiśniewskiego to klapa ), to pozwoliła mu na nowo ożywić zainteresowanie wokół siebie. W rozmowie z Telewizją Rolniczą, piosenkarz wyżalił się, że ma świadomość swojej pozycji na rynku i nie liczy już na taki sukces jak za czasów Ich Troje na początku 2000 roku . Ważne jest dla niego jednak, że wciąż może liczyć na oparcie w najbliższych. - Czas świetności mi minął, a Dominika pozwoliła mi uwierzyć, że wszystko, co najlepsze jest przede mną. Mimo wszystkich przeciwstawności losu, przeprowadziła mnie przez to. Teraz tylko ode mnie zależy, co z tym zrobię. Wiśniewski po wielu latach zdecydował się na zmianę wizerunku. Wyjął kolczyki, zrezygnował z cekinów, a czerwone włosy zmienił na czarne pod namową fryzjera Kajetana Góry . - Kawał pracy włożyliśmy. Cały team ludzi pracował nad tym . Bardzo pozytywnie nastawionych do projektu. I chyba to najwięcej energii mi daje, że takich ludzi znalazłam, ci ludzie są z nami. Przeżywamy, zobaczymy co dalej. Tak naprawdę nie byłam przekonana do tej przemiany. Do pierwszego momentu, kiedy zrobiliśmy zmianę koloru, zmianę cięcia . Wtedy wiedziałam, że już musi być dobrze. - powiedziała Dominika w Telewizji Rolniczej. Są też plusy przemiany Michała. Dzięki nowej fryzurze dostał posadę w jury nowego show Polsatu. Zobacz: Wiśniewski wygryzł Górniak z fotela jurora Michał Wiśniewski w nowej fryzurze:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner