W samym sercu Beskidu Sądeckiego otwarto ekskluzywny i luksusowy hotel Czarny Potok****. Inwestycja J.W Construction to jedyny taki obiekt w regionie, posiadający pięciogwiazdkowe luksusowe SPA. Podczas hucznego przyjęcia trwającego niemal trzy dni, przyjęto blisko pięćset osób. Na otwarcie przybyli przedstawiciele świata mody, biznesu i kultury. Pojawili się m.in. projektantka Gosia Baczyńska, Agnieszka Cegielska, Beata Sadowska, Michał Piróg, Iwona Kutyna, a także Tomasz Jacyków, Rafał Maserak oraz Radosław Majdan.

Hotel Czarny Potok powstał w Krynicy Zdroju, miejscowości znanej ze swoich leczniczych wód i uzdrowiskowych właściwości. Nic więc dziwnego, że na otwarciu pojawiło się tyle sław. Goście na miejscu mogli skorzystać z bogatego trzydniowego programu obejmującego zabiegi SPA.

Hotel Czarny Potok Resort & Spa to luksusowy kompleks, mieszczący w sobie czterogwiazdkowy hotel, oraz pięciogwiazdkowe SPA. Ośrodek posiada nowoczesne, doskonale wyposażone centrum konferencyjne oraz ponad 230 pokoi wykończonych w wysokim standardzie. Znajdują się w nim także dwa prezydenckie apartamenty. Hotel jest największym tego typu obiektem w regionie i już niebawem zostanie połączony wyciągiem krzesełkowym z kompleksem narciarskim na Jaworzynie Krynickiej. W planach jest także budowa amfiteatru oraz kortów tenisowych.

A tak wyglądało otwarcie hotelu Czarny Potok: