Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Gwiazdy na imprezie popularnego magazynu dla kobiet
ONS.pl
Newsy

Plejada gwiazd na imprezie popularnego magazynu dla kobiet

Kto się pojawił?


Wczoraj w Ufficio Primo w Warszawie odbyło się wręczenie nagród przyznawanych przez jeden z popularnych magazynów dla kobiet. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd, które zaprezentowały się w rozmaitych stylizacjach. Jednak większość z nich postawiło na klasyczną czerń. Można było w niej zobaczyć: Annę Popek, Agnieszkę Popielewicz, Karolinę Szostak, Katarzynę Burzyńską, Katarzynę Zielińską, Magdalenę Mielcarz i Margaret.

Przeczytajcie więcej o stylu Margaret

Bieli zaufała Beata Tadla i Halina Mlynkova. Zaś kolorową kreację miała na sobie Joanna Racewicz, Katarzyna Herman i Anna Ibisz. Nam najbardziej spodobała się stylizacja Ady Fijał, która postawiła na bardzo modny w tym sezonie metaliczny połysk.

 

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z imprezy:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na pokazie MMC
ONS.pl
Newsy
Plejada gwiazd na pokazie MMC
Kto się pojawił?

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz duetu MMC! Na imprezie pojawiło się wiele bardzo dobrze ubranych gwiazd. Według naszej subiektywnej oceny najlepiej wyglądała Paulina Sykut - w połyskującym płaszczu Thecadess wyglądała doskonale i Natalia Siwiec , która postawiła na czarny total look od MMC . Uzupełniła go ekstrawagancką kopertówkę, którą zaprojektowała Any Hindmarch. Przeczytajcie więcej o stylu Natalii Siwiec Bardzo dobrze wyglądała również Kinga Rusin - ponadczasowe zestawy zdecydowanie jej służą i Joanna Horodyńska, która miała torebkę od Chanel za ok. 20 tys. zł. Wśród zaproszonych gości udało się nam wypatrzeć również Martę Wierzbicką w dość dziwnej stylizacji, Katarzynę Zielińską w różu, elegancką Katarzynę Sokołowską w białym garniturze i Magdalenę Steczkowską.   W galerii znajdziecie więcej zdjęć z pokazu MMC:  

Katarzyna Zielińska i Agata Młynarska na 18. urodzinach "Vivy!"
Newsy
Plejada gwiazd na 18. urodzinach magazynu "Viva!"
Kto się pojawił?

Wczoraj dwutygodnik "Viva!" skończył 18 lat! Na imprezie urodzinowej magazynu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród zaproszonych gości udało się nam wypatrzeć wielu topowych polskich projektantów: Marcina Paprockiego, Mariusza Brzozowskiego, Gosię Baczyńską, Joannę Przetakiewicz, Lidię Kalitę i Joannę Klimas. Przeczytajcie więcej o stylu gwiazd Nie zabrakło również gwiazd świata muzyki, filmu i telewizji. My dostrzegłyśmy m.in.: Marylę Rodowicz, Beatę Tyszkiewicz, Katarzynę Zielińską, Michała Piróga, Agatę Młynarską, Michała Witkowskiego i Edytę Herbuś.   W galerii znajdziecie więcej zdjęć z imprezy urodzinowej "Vivy!":  

ONS
Newsy
Cichopek chce być jak Bachleda-Curuś
Są na to szanse! Przyjaźń aktorek kwitnie

Oprócz doświadczenia aktorskiego Alicję Bachledę-Curuś i Katarzynę Cichopek łączy miłość do gór. Alicja pochodzi z Zakopanego, a Katarzyna właśnie tam wzięła ślub. Co więcej, przyjęcie weselne Cichopek odbyło się w hotelu Wersal należącym do wujka Bachledy-Curuś. aktorki po raz pierwszy podały sobie dłoń i przeprowadziły długą rozmowę o życiu. Wtedy też Dziewczyny podobno polubiły się od pierwszego spotkania i nawet regularnie się spotykają. - Wystarczy jeden telefon do Kasi, by i ona przyjechała w góry - twierdzi znajomy Alicji w rozmowie z "Na żywo". Alicja przekonuje Katarzynę, żeby ta przyleciała do Stanów Zjednoczonych do szkoły aktorskiej. - Kasia chciałaby pójść w ślady Alicji i uczyć się w szkole Lee Strasberga. Tyle, że jej synek jest jeszcze za mały, by mogła go zostawić z tatą i pojechać studiować w Ameryce - dodaje koleżanka Kasi. Myślicie, że pokazywanie się w towarzystwie ABC pomoże Cichopek w "regeneracji" wizerunku bardziej niż zatrudnienie własnego męża? chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner