Plebiscyt na serial paradokumentalny

Seriale paradokumentalne od lat podbijają serca fanów i cieszą się świetną oglądalnością. Jednym z pierwszych była produkcja "W 11 - Wydział Śledczy", potem przyszedł czas na "Annę Marię Wesołowską", wielkimi hitami były "Trudne sprawy", "Dlaczego ja" czy "Pamiętniki z wakacji". Które z nich są na szczycie teraz? Z dziesiątek wyemitowanych w polskiej telewizji, wybraliśmy sześć, które powalczą o tytuł najlepszego! 

Wyniki plebiscytu, który zakończy się 31 października o godzinie 23:59, przedstawimy na łamach magazynu "Party" w specjalnym rankingu! 

Do dzieła!

Zobacz także: QUIZ: Jak uważnie oglądaliście pierwszy odcinek "BrzydUli 2"? 

Serial "Gliniarze"
Serial "Gliniarze"
Zagłosuj

„Gliniarze” - serial Polsatu o tematyce kryminalnej, jego akcja dzieje się w Warszawie, gdzie na co dzień dochodzi do poważnych przestępstw. Pracują nad nimi najlepsi policjanci, a w rolach głównych m.in. Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, a od niedawna Monika Miller oraz Laura Samojłowicz! 

Serial "Lombard. Życie pod zastaw"
Serial "Lombard. Życie pod zastaw"
Zagłosuj

„Lombard. Życie pod zastaw” - hitowy serial TV Puls, emitowany od 2017 roku. Akcja rozgrywa się we wrocławskim lombardzie, którego kierownikiem jest Kazimierz Barski, czyli Zbigniew Buczkowski. W obsadzie również m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas czy Jerzy Górski. A na koncie już trzy TeleKamery!

Serial "Rodzinny interes"
Serial "Rodzinny interes"
Zagłosuj

„Rodzinny interes” - serial emitowany na antenie TV Puls dopiero od 2019 roku, ale już zdobył ogromną popularność i wiernych fanów, którzy z uwagą śledzą losy bohaterów w zakładzie Bella Ella oraz warsztacie „Majewski i Wrzosek”. W obsadzie m.in. Marek Krupski, Magda Modra, Dariusz Kordek czy Marta Klubowicz.

Serial "Szpital"
Serial "Szpital"
Zagłosuj

"Szpital" - serial TVN pokazywany niezmiennie od 2013. AKcja serialu dzieje się na szpitalnym oddziale ratunkowym. Mnóstwo dramatycznych historii z życia wziętych! W obsadzie m.in. Maciej Słota, Bartosz Waga, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz, a niedawno gościnnie m.in. Qczaj! 

Serial "19+"
Serial "19+"
Zagłosuj

19+” - od 4 lat wielki hit TVN (obecnie TVN 7). Bohaterami serialu są nastolatkowie, którzy w klasie maturalnej, wchodzą w poważną dorosłość, która potrafi być trudna! Sławę dzięki „19+” zdobyli m.in. Małgorzata Heretyk, Ernest Musiał, Wiktor Durda, Magdalena Król, Beniamin Andrzejewski czy Hubert Dryl.

Serial "Szkoła"
Serial "Szkoła"
Zagłosuj
x-news

„Szkoła” - dziś emitowany w TVN 7, a wcześniej w TVN. Losy niesfornych uczniów i nauczycieli, którzy czasami lepiej, a czasami gorzej, radzą sobie z ich problemami, od ponad 6 lat śledzi mnóstwo fanów! W rolach głównych m.in. Konrad Pondo, Tadeusz Łomnicki i Maria Meyer.

Więcej na temat polskie seriale
Wyniki plebiscytu:
Serial "Gliniarze"...
Serial "Lombard. Życie pod zastaw"...
Serial "Rodzinny interes"...
Serial "Szpital"...
Serial "19+"...
Serial "Szkoła"...