Najlepsze kreacje Sylwestra 2020/2021
mat. prasowe/ AKPA

Sylwester już za nami, a co za tym idzie wiemy już, na jakie kreacje postawiły polskie gwiazdy podczas telewizyjnych koncertów. Niektórzy artyści zaskoczyli, inni postawili na klasykę i elegancję. Teraz to do Was należy najważniejszy wybór - dzięki Waszym głosom dowiemy się, która kreacja sylwestrowa gwiazdy okaże się być tą najlepszą! Zobaczcie nominowanych i zagłosujcie na najlepszy sylwestrowy strój! 

Zobacz także: Doda zdradziła, ile tak naprawdę zarabia na koncertach w Sylwestra! Ogromne zaskoczenie

Viki Gabor
Viki Gabor
Zagłosuj
AKPA/Piętka Mieszko

Najmłodsza z nominowanych artystów podczas Sylwestra Marzeń TVP zaprezentowała się we wzorzystym kombinezonie. Czy to właśnie jej kreacja okaże się być tą najlepszą?

Paulina Sykut - Jeżyna
Paulina Sykut -Jeżyna
Zagłosuj
Mat. prasowe

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również pięknej Pauliny Sykut - Jeżyny. Prowadząca Sylwestrową Moc Przebojów tym razem postawiła na krótką połyskującą sukienkę z rozszerzanym dołem i asymetryczną górą. Czy to właśnie gwiazda telewizji Polsat wygra w naszym plebiscycie?

Roxie Węgiel
Roxie Węgiel
Zagłosuj
AKPA/Piętka Mieszko

Cała na złoto Roksana Węgiel zachwyciła wszystkich podczas Sylwestra Marzeń TVP. Kombinezon młodej gwiazdy robi ogromne wrażenie, a jej srebrne buty to totalny hit. Czy to właśnie młoda wokalistka wygra nasz plebiscyt? 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Mat. prasowe

Artysta tym razem postawił na wyjątkowo mroczny styl i oczywiście dał prawdziwe show! Michał Szpak założył czarne szerokie spodnie z wysokim stanem oraz krótką złotą marynarkę. Dodatkowe wrażenie potęguje również makijaż wokalisty. Czy to właśnie do niego powędruje tytuł najlepiej ubranej gwiazdy podczas Sylwestra 2020/2021?

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Zagłosuj
Mat. prasowe

Artysta postawił na bardzo elegancki strój - zdecydował się na czarny, połyskujący garnitur i wyglądał naprawdę świetnie! Jeśli to ta kreacja powinna wygrać, to oddajcie głos na Dawida Kwiatkowskiego.

Doda
Doda
Zagłosuj
Mat. prasowe

Piękna wokalistka oczywiście nigdy nie zawodzi, a jej suknia zapierała dech w piersiach! Doda zaśpiewała podczas sylwestrowej imprezy po dłuższej przerwie i olśniła wszystkich kreacją, gdzie główną rolę grały body z imitującymi szkło elementami oraz czarny, długi ogon. Czy to właśnie Doda zwycięży w naszym plebiscycie?

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Zagłosuj
Mat. prasowe

Aż trudno uwierzyć, że wokalistka ma już 60 lat! Piosenkarka na sylwestrowy koncert wybrała krótką czarną sukienkę z brokatem i odsłoniła swoje piękne nogi. Naszym zdaniem wyglądała zjawiskowo! Czy to właśnie Beata Kozidrak wygra nasz plebiscyt?

Cleo
Cleo
Zagłosuj
AKPA/Piętka Mieszko

Cleo zadbała o wystrzałową kreację! Jej biała suknia była przepełniona cekinami, czyli tak, jak powinno to wyglądać podczas sylwestrowej nocy. Jeśli podoba Wam się właśnie ten strój, to oddajcie głos na Cleo.

Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak
Zagłosuj
Mat. prasowe

Wokalistka podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów zaprezentowała się w obfitej niebieskiej sukni z tiulu, do której dobrała szpilki w tym samym kolorze oraz długie, niezwykle efektowne kolczyki. Jeśli Waszym zdaniem to właśnie ta kreacja powinna wygrać w naszym plebiscycie, to nie pozostaje Wam nic innego, jak zagłosować właśnie na Sylwię Grzeszczak!

Wyniki plebiscytu:
Viki Gabor...
Paulina Sykut - Jeżyna...
Roxie Węgiel...
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Doda...
Beata Kozidrak...
Cleo...
Sylwia Grzeszczak...