Hit 5-lecia Party.pl
EastNews/inne

Z okazji 5. urodzin Party.pl mamy dla Was wyjątkowy plebiscyt - wybierzmy wspólnie największy hit ostatnich 5 lat! Nominowaliśmy utwory, które zostały już przez Was nagrodzone w poprzednich latach - stąd pojedynek gigantów. A tak się również składa, że kandydaci to także najczęściej nagradzani laureaci naszych plebiscytów - tutaj rekordzistą jest Michał Szpak, który od czytelników Party.pl w ciągu pięciu lat otrzymał aż sześć statuetek!

Kto zaś wyśpiewał największy hit ostatnich pięciu lat? Do Was należy ta decyzja! Czas start! Głosowanie potrwa do 7 listopada do godziny 23:59.

Zobacz takżePLEBISCYT! Wybierz najlepszy serial paradokumentalny! "Szkoła", "Rodzinny interes", "19+", a może "Gliniarze"? Głosuj!

Viki Gabor - SuperHero
Viki Gabor - Superhero

Zwyciężczyni tegorocznego plebiscytu na Hit Roku 2020! Do tego utwór, który na Eurowizji Junior 2019 zrobił największą furorę! Chwytliwy refren do dziś śpiewa cała Europa!

Michał Szpak - Color Of Your Life
Michał Szpak - Color of your life

Eurowizyjny hit Michała Szpaka z 2016 roku w plebiscycie Party.pl został hitem lata! Warto dodać, że łącznie Michał otrzymał aż 6 różnych statuetek od czytelników Party.pl i magazynu Party - m.in. za Odkrycie Dekady oraz Fenomen Roku 2018 oraz Gwiazdę Party.pl w latach 2018 i 2019! 

Roxie Węgiel - Dobrze jest, jak jest
Roksana Węgiel - teledysk Dobrze jest, jak jest
Borys Synak

Roksana Węgiel jest naszą dwukrotną laureatką w plebiscytach Party Young na największego idola młodzieży! A jej hity, na czele z "Dobrze jest, jak jest" świetnie radziły sobie w naszych plebiscytach! 

Doda - Nie mam dokąd wracać
Doda - Nie mam dokąd wracać

Utwór Dody "Nie mam dokąd wracać" czytelnicy Party.pl oraz widzowie Kino Polska Muzyka uznali za największy Hit Roku 2019. Doda jest również laureatką Gwiazdy Dekady na 10-lecie magazynu Party, a rok temu przyznaliście jej statuetkę za walkę z hejtem. W tym roku nie miała sobie równych w kategorii "Gwiazda Magazynu Party".

Sarsa - Carmen
Sarsa - Carmen

Utwór "Carmen" Sarsy zdobył najwięcej głosów w plebiscycie magazynu "Party" w 2019 roku! Sarsa to kopalnia hitów, czekamy na kolejne! 

Dawid Kwiatkowski - Mordo
Hit lata: Dawid Kwiatkowski - "Mordo"
Mat. prasowe

Hitem lata 2019 roku została piosenka Dawida Kwiatkowskiego - "Mordo". Gwiazdor przyjechał do nasze redakcji i zaśpiewał ją na żywo! Nie mogło więc go zabraknąć w naszym pojedynku gigantów!

Cleo - Łowcy Gwiazd
Cleo - Łowcy Gwiazd

Największym hitem 2018 roku według czytelników Party oraz magazynu Party został przebój Cleo - "Łowcy Gwiazd"! Czy słynni łowcy zostaną także hitem ostatniego pięciolecia?

Ewa Farna - Bumerang
Ewa Farna - Bumerang

W plebiscycie z okazji 10-lecie magazynu "Party" jej przebój "Cicho" uznaliście za największy Hit Dekady. Z kolei utwór "Bumerang" został uznany przez Was największym Hitem Roku 2017! 

Wyniki plebiscytu:
Viki Gabor - SuperHero...
Michał Szpak - Color Of Your Life...
Roxie Węgiel - Dobrze jest, jak jest...
Doda - Nie mam dokąd wracać...
Sarsa - Carmen...
Dawid Kwiatkowski - Mordo...
Cleo - Łowcy Gwiazd...
Ewa Farna - Bumerang...