Plebiscyt InstaGwiazda Finał

 

Po sześciu edycjach naszego plebiscytu na InstaGwiazdę serwisu Party.pl w końcu wyłoniliśmy finalistów dzięki waszym głosom. Teraz sześć gwiazd powalczy o tytuł InstaGwiazdy, a zwycięzcę poznamy 5 października (głosowanie do 4 października do 23:59). Oto finaliści ze wszystkich edycji plebiscytu:

InstaParty - Finał

 

Zagłosuj na swojego ulubieńca już dzisiaj! 

POLECAMY: Piąta odsłona plebiscytu na InstaGwiazdę Party.pl! Siwiec, Sikorski a może Pestka? GŁOSUJ!

 

Michał Szpak

Michała Szpaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Muzyk od lat podbija polski show-biznes i... Instagram. Fanki cenią go za oryginalny styl i poruszające utwory. Michał Szpak może pochwalić się jednym z najbardziej dopieszczonych profili na Instagramie - śledzi go prawie 140 tys. fanów! O czymś to świadczy!

 

Maria Winiarska

Maria Winiarska podbija Instagram i już teraz może pochwalić się pokaźną liczbą 73 tys. obserwatorów! Miłośnicy jej talentu cenią ją nie tylko za aktorskie kreacje, ale także za poczucie humoru i dystans. Czy to właśnie Maria Winiarska zdobędzie tytuł InstaGwiazdy Party.pl?

 

Jakub Kucner

Szukacie motywacji do ćwiczeń? Sposobów na domowy trening? Zajrzycie na Instagram Kuby, który obserwuje już prawie 300 tys. osób!

 

Maja Bohosiewicz

Już 278 tys. followersów śledzi jej zabawne InstaStories oraz czyta urocze wpisy o jej pociechach!  Instamatki i nie tylko ją uwielbiają za niebanalne poczucie humoru, autoironię i ogromny dystans do siebie i swojego życia.

 

Radek Pestka

Od samego początku budził wiele kontrowersji. Choć miał wielu wrogów, fanów okazało się więcej i wygrał piątą edycję Top Model. Zrezygnował z kariery modela, by blogować i inspirować Polaków. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 239 tys. użytkowników!

 

Wiktoria Gąsiewska

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" błyskawicznie wkroczyła na salony i podbiła social media. Ostatnio spotkała ją duża przykrość - ktoś ukradł jej konto na Instagraie! Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, Wiktoria odzyskała konto dzięki mobilizacji swoich fanów. Czy teraz również pomogą jej wygrać w plebiscycie na InstaGwiazdę Party.pl? 

Michał Szpak
Michał Szpak
Instagram
Jakub Kucner
Jakub Kucner
Instagram
Maja Bohosiewicz
 Maja Bohosiewicz
Instagram
Maria Winiarska
Maria Winiarska
Instagram
Radek Pestka
Radek Pestka
Instagram
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Jakub Kucner...
Maja Bohosiewicz...
Maria Winiarska...
Radek Pestka...
Wiktoria Gąsiewska...