Instagram

 

Prezentujemy wam kolejnych pięć gwiazd, które biorą udział w naszym plebiscycie na InstaGwiazdę serwisu Party.pl. Już 25 września odbędzie się finał, podczas którego dowiemy się, kto - dzięki waszym głosom - zasłużył na to miano. Przypomnijmy, kto zwyciężył w poprzednich pięciu turach: 

 

I - Michał Szpak
II - Maria Winiarska
III - Jakub Kucner
IV - Maja Bohosiewicz

V - Radek Pestka

VI - ???

 

A kto tym razem stanie do walki o miano InstaGwiazdy 2018? Poniżej pełna lista nazwisk:

 

Julia Wróblewska

Alżbeta Lenska

Adam Zdrójkowski

Mikołaj Roznerski

Wiktoria Gąsiewska

 

Głosowanie trwa do 18 września (wtorek) do godziny 23:59. Nie zwlekaj i zagłosuj na swojego ulubieńca już dzisiaj! 

 

POLECAMY: Piąta odsłona plebiscytu na InstaGwiazdę Party.pl! Siwiec, Sikorski a może Pestka? GŁOSUJ!

 

Na kogo z nich oddasz swój głos?

Party.pl

 

Alżbeta Lenska ma za sobą ciężkie chwile. Kilka miesięcy temu jej życie było zagrożone. Aktorka straciła przytomność podczas przerwy w teatrze. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że w jej głowie pękł tętniak! Lekarze nie dawali jej wielkich szans na przeżycie. Na szczęście Alżbeta Lenska wyszła z tego, a teraz motywuje swoich obserwatorów na Instagramie i zachęca ich do tego, aby cieszyli się każdą chwilą! Grono jej fanów jest całkiem spore. Alżbetę Lenską obserwuje już ponad 93 tys. fanów. Czy to ona zdobędzie miano InstaGwiazdy party.pl?

 

Julka Wróblewska dorastała na naszych oczach! Aktorka zadebiutowała w filmie "Tylko mnie kochaj" mając zaledwie kilka lat! Obecnie Julia Wróblewska gra między innymi w "M jak miłość". Oprócz tego prężnie rozwija swoją działalność na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 521 tysięcy fanów! Zagłosujecie na nią?

 

Adam Zdrójkowski największą popularność zyskał dzięki roli Kuby Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Głośno zrobiło się o nim również za sprawą związku z Wiktorią Gąsiewską. Para chętnie chwali się swoimi czułościami na Instagramie. Adama obserwuje tam już ponad 889 tys. fanów. Czy to zapewni mu miejsce w finale plebiscytu na InstaGwiazdę party.pl?

 

Wiktoria Gąsiewska jest obecna w polskim show-biznesie od dziecka. Ma na swoim koncie role u takich znanych reżyserów, jak choćby Jan Jakub Kolski czy też Andrzej Wajda. Niestety, ostatnio gwiazdę spotkała niemiła niespodzianka. Ktoś ukradł jej konto na Instagramie, gdzie zgromadziła naprawdę ogromną rzeszę fanów! Pomożecie otrzeć jej łzy?

 

Choć Mikołaj Roznerski założył konto na Instagramie stosunkowo niedawno, już teraz może się pochwalić pokaźnym gronem obserwatorów. Jego konto śledzi ponad 364 tys. fanów. Internauci szczególnie mocno czekają na najnowsze zdjęcia aktora z jego ukochaną, Adrianą Kalską. Czy Mikołaj Roznerski ma szansę zostać InstaGwiazdą party.pl?

Wiktoria Gąsiewska
East News
Alżbeta Lenska
Alżbeta Lenska,
Instagram
Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski na otwarciu sklepu internetowego
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski na jesiennej ramówce TVP
ONS
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska powinna spalić te buty
East News
Wyniki plebiscytu:
Wiktoria Gąsiewska...
Alżbeta Lenska...
Adam Zdrójkowski...
Mikołaj Roznerski...
Julia Wróblewska...