plebiscyt Kasia Cichopek
East News

Widzowie każdej stacji mają swoje ulubione duety prowadzących. Zagłosuj w plebiscycie Party.pl i wybierz najsympatyczniejszą parę TVP. Do walki o pierwsze miejsce stanęli między innymi jurorzy z programu "Czar par": Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Nie mogło zabraknąć też prowadzących "Pytanie na śniadanie" oraz duetów, które pojawiają się na najważniejszych imprezach organizowanych przez TVP, jak "Eurowizja Junior" czy  Sylwestrowa Noc z Dwójką.

Zobaczcie pełną listę nominowanych w plebiscycie Party.pl na ulubioną parę TVP i wybierz zwycięzców!

Ida Nowakowska i Aleksander Sikora
Ida Nowakowska Aleksander Sikora
Zagłosuj
East News

Ida Nowakowska i Aleksander Sikora prowadzili w tym roku jeden z najbardziej spektakularnych konkursów "Eurowizję Junior 2019", który drugi raz z rzędu wygrała Polska. Teraz zobaczymy ich również jako prowadzących Sylwester Zakopane 2019.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura
radoslaw_pazura_dorota_chotecka
Zagłosuj
EastNews

Kolejny wielki debiut w roli jurorów zanotowali w tym roku: Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Para prywatnie jest w związku już od 27 lat, a w 2003 roku wzięli romantyczny ślub w Rzymie. W programie "Czar par" mogli podzielić się z uczestnikami receptą na udany związek. A jak sprawdzili się w roli telewizyjnego duetu? Oceńcie sami!

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy
Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy
Zagłosuj
Instagram/ Pytanie na śniadanie TVP2

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy to kolejne gwiazdy "Pytanie na śniadanie". Ten duet wyróżnia się ogromnym poczuciem humoru, a uśmiechy rzadko schodzą z ich twarzy. Zasługują na zwycięstwo w plebiscycie?

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Zagłosuj
Instagram

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny to jeden z najsympatyczniejszych duetów porannego pasma TVP2. Oboje doskonale sprawdzają się w roli prowadzących "Pytanie na śniadanie". Mają szansę na zwycięstwo w plebiscycie Party.pl na ulubioną parę TVP?

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
Zagłosuj
Instagram

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel to zdecydowanie najpopularniejszy duet TVP2, który przez lata zyskał już mnóstwo fanów. Ich swobodny styl rozmowy, uśmiech i profesjonalne podejście do każdego tematu podobają się widzom "Pytania na śniadanie", co widać w komentarzach publikowanych w mediach społecznościowych. To oni powinni wygrać?

Koniecznie oddajcie swój głos na ulubioną parę TVP!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Czar par Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Zagłosuj
mat. prasowe

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po raz pierwszy wystąpili wspólnie w programie "Czar par". Para zadebiutowała w roli jurorów i trzeba przyznać, że wspólnie stworzyli bardzo udany duet. Oboje zdobyli sympatię widzów, a co za tym idzie być może otrzymają kolejne propozycje i już niedługo znów zobaczymy ich razem na ekranie. 

Marta Manowska i Tomasz Kammel
Tomasz Kammel i Marta Manowska
Zagłosuj
East News

Tomasz Kammel to jedna z największych gwiazd TVP. Dziennikarz od wielu lat związany jest ze stacją i współprowadzi "Pytanie na śniadanie", programy rozrywkowe i wiele dużych imprez. Ostatnio u jego boku pojawiła się Marta Manowska. Para razem prowadziła pierwszą polską edycję "The Voice Senior". Chcielibyście częściej oglądać ten duet na ekranie?

Wyniki plebiscytu:
Ida Nowakowska i Aleksander Sikora...
Dorota Chotecka i Radosław Pazura...
Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy...
Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny...
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel...
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel...
Marta Manowska i Tomasz Kammel...