Idol nastolatek

Często zastanawiamy się, kto jest idolem dla dzisiejszej młodzieży. W odpowiedzi na to pytanie dotarliśmy i przeszukaliśmy wszystkie portale i miejsca w sieci, którymi interesują się nastolatki i nastolatkowie w Polsce. Odwiedziliśmy Instagramy najpopularniejszych influencerów, konta na YouTubie najlepszych youtuberów czy TikToka w poszukiwaniu najbardziej kreatywnych tiktokerów. I tak oto nominowaliśmy 15 gwiazd, które cieszą się Waszym największym zainteresowaniem, sympatią, ale również szacunkiem! "Król lub królowa może być tylko jedna..." - tak zakładaliśmy przy tworzeniu tej listy. Ale wybór jednego zwycięzcy byłby naprawdę trudny, dlatego też nagrodzimy... kilku! 

Jak? Zwycięzców naszego plebiscytu zaprosimy do naszej redakcji, aby wręczyć im specjalne statuetki! Co więcej, ich sylwetki przedstawimy na łamach magazynu "Party"! 
Kogo? O tym przekonamy się już wkrótce! Bądźcie cierpliwi :) 

 

Magda Bereda
Magda Bereda

Magda Bereda - początkująca polska piosenkarka, najaktywniejsza na YouTubie, gdzie najczęściej nagrywa covery. Zgromadziła tam ponad 64 mln wyświetleń swoich filmów. Na Instagramie śledzi ją 570 tys. osób. 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

Na szczycie niezmiennie od kilku lat. I nigdzie się z niego nie wybiera. Co więcej, można powiedzieć, że Dawid Kwiatkowski się dopiero rozkręca. A wszyscy fani już z niecierpliwością czekają na jego kolejną płytę! My również!

Roksana Węgiel
Jak zmieniła się Roksana Węgiel? Zdjęcia z przeszłości

Roksana jest znana nie tylko w Polsce, ale i całej Europie, a to wszystko za sprawą wygranej Eurowizji Junior! Na Instagramie śledzi ją już ponad 640 tys. fanów. 

My3
My3

My3 - piosenkarki, znane m.in. z programów w Polsacie. Trio "My3" tworzą: Julia "Julka" Trojanowska, Natalia „Natka” Klewicz i Karolina „Gefi” Gefert. 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka w dżinsowym total looku
Instagram

Muzyczna idolka ponad 730 tys. internautów, którzy uwielbiają Sylwię Lipkę również za jej styl! 

Karol Gązwa - Blowek
Blowek

"Ja jestem blow i lubię grać w gry i powodować uśmiech na twarzach moich widzów"  - tak Blowek napisał na swoim kanale na YouTubie parę lat temu. Dziś może pochwalić się imponującą liczbą 738 566 610 wyświetleń swoich filmów i ponad 4,1 mln subskrybentów. To prawdziwy rekord!  

Ania "Anika" Dąbrowska
Kim jest Ania Dąbrowska - zwyciężczyni The Voice Kids 2?

Zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Kids". Jej hit "Małe skrzydła" obejrzało na YouTubie już ponad 8,1 mln razy! 

Jeleniewska
Jeleniewska

Po prostu Jeleniewska. I wszystko jasne. Królowa polskiego Tik Toka - jej konto śledzi tam aż... 5,7 mln fanów. 16-letnia Maria nie ma sobie równych (na razie!).

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz koszulka Bambi
Instagram

Tej pani nie trzeba przedstawiać - Sylwia Przybysz to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia, a dla milionów wielbicielek - również ikona stylu! 

Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski

Vloger, bloger, gamer, youtuber, wokalista, prowadzący, osobowość telewizyjna - to po prostu człowiek orkiestra! Z ponad 1,471 mln subskrypcji na YouTubie, prawie milionem na Tik Toku i 1,3 mln na Instagramie. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński

Jeden z najmłodszych królów Tik Toka - 2 mln obserwatorów mówi samo za siebie. Fan mody i podróży. Na Instagramie obserwuje go ponad 750 tys. fanów. 

Kinga Sawczuk - Kompleksiara
Kinga Sawczuk - Kompleksiara

Kinga jest młodą YouTuberką i Instagramerką, niesamowicie popularną na Tik Toku. Jej pomysłowe filmy śledzi... ponad 4,6 mln internautów. Na Instagramie zaś "tylko"... 762 tys. Co za wyniki! 

Dominik Łupicki
Dominik Łupicki

17-letni YouTuber, gwiazda projektu YoungStars. Jego największą pasją jest nagrywanie filmów. Robi to z oszałamiającym sukcesem - na YouTubie ma ponad 1,081 mln subskrybentów! 

Aleksandra Furka - Olciiak
Olciiak - Aleksandra Furka

Aleksandra Furka, czyli Olciiak. Youtuberka i blogerka zajmująca się m.in. modą i urodą. Przyjaciółka littlemooonster96. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 710 tys. fanów.

Iza i Filip Zabielscy
Iza i Filip Zabielscy

Jedno z najpopularniejszych rodzeństw w sieci. Iza ma 130 tysięcy fanów na Instagramie oraz ponad 641 tys. na Tik Toku. Filip prawie 180 tys. na Insta, z kolei na Tik Toku już ponad 1,8 mln.

Wyniki plebiscytu:
Magda Bereda...
Dawid Kwiatkowski...
Roksana Węgiel...
My3...
Sylwia Lipka...
Karol Gązwa - Blowek...
Ania "Anika" Dąbrowska...
Jeleniewska...
Sylwia Przybysz...
Jan Dąbrowski...
Dominik Rupiński...
Kinga Sawczuk - Kompleksiara ...
Dominik Łupicki...
Aleksandra Furka - Olciiak...
Iza i Filip Zabielscy...