Ania Piszczałka w bieliźnie marki Triumph

Piszczałka pręży ciało w reklamie korygującej bielizny

Ania Piszczałka w bieliźnie marki Triumph

Ania Piszczałka to bez wątpienia największa zwyciężczyni obydwu edycji programu „Top Model”. Z powodzeniem wyrobiła sobie najpierw nazwisko w branży modowej, a dopiero później zaczęła pokazywać się na salonach. Modelka ma już na swoim koncie wiele osiągnięć, regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, w tym także za granicą. Wielokrotnie też oglądaliśmy ją na wybiegu dla marki Triumph. Teraz po raz kolejny Ania wzięła udział w najnowszej kampanii reklamowej bielizny.

O tym, że jest profesjonalistką i nie boi się wyzwań, zdążyliśmy się już przekonać. Można powiedzieć, że odważne sesje zdjęciowe to jej specjalność. Świadczą o tym chociażby ostatnie fotografie Ani, na których pokazała nagie piersi (zobacz). Tym razem na jej profilu społecznościowym pojawiły się kolejne zdjęcia, ale w bieliźnie. Modelka zaprezentowała na nich seksowną oraz korygującą bieliznę z linii Shape Sensation.

Co prawda pomysł, by korygujące majtki prezentowały szczupłe modelki o rozmiarze "0" wydaje się nam dosyć dziwny, jednak trzeba przyznać, że Ania wyglądała znakomicie.

Ania Piszczałka w bieliźnie marki Triumph

Ania Piszczałka w bieliźnie marki Triumph

Więcej na temat Ania Piszczałka
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55