Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016
EastNews

PiS boi się, że prezydentowa Agata Duda… zacznie mówić?!

Agata Duda, Światowe Dni Młodzieży 2016
EastNews

PiS boi się Agaty Dudy? Tak sugeruje sobotni “Fakt”. Dlaczego politycy partii rządzącej mają się obawiać żony prezydenta, również reprezentanta ich obozu?

Według “Faktu” wszystko przez zamieszanie wokół projektu podwyżek dla najważniejszych osób w państwie i ustanowieniu pensji dla pierwszej damy. Projekt zniknął szybciej niż się pojawił, PiS przestraszył się bowiem miażdżącej krytyki po ujawnieniu wysokości podwyżek dla polityków. Paweł Kukiz dosadnie określił projekt jako “Koryto plus”.

Teraz posłowie PiS “obawiają się, że po wycofaniu projektu wprowadzającego pensję dla pierwszej damy, Agata Kornhauser–Duda (44 l.) będzie chciała się na nich zemścić!” - pisze Fakt.

Jak ma wyglądać ta “zemsta”? Znana dotąd z milczenia i nie ujawniania swoich opinii na temat najważniejszych spraw państwowych żona prezydenta miałaby przerwać milczenie. A to, co powie, może różnić się znacząco od linii partii.

Jeżeli zacznie udzielać wywiadów i wypowiadać się na różne tematy, będzie kłopot - mówi Faktowi jeden z polityków partii rządzącej.

Agata Duda ma wielu sympatyków, choć również sporo krytyków - co pokazuje nasze głosowanie w plebiscycie Party.pl na "Najpierwszą damę". Poza milczeniem, znana jest również z nienagannego stylu, a ostatnio furrorę zrobiło jedno jej zdjęcie...

A Wy jak myślicie, Agata Duda powinna zacząć udzielać wywiadów?

 

Agata Duda złym snem posłów PiS? Tak sugeruje tabloid:

Agata Duda i Andrzej Duda witają papieża Franciszka w Polsce

 

Pierwsza dama słynie ze swojej elegancji:

Agata Duda na święcie flagi państwowej
East news

 

 

Więcej na temat Agata Duda
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08