Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka w filmie "Kogel Mogel"
Instagram

Piotruś i Marlenka Wolańscy z "Kogla Mogla" przeszli metamorfozę. Internauci są oburzeni: "Co oni z was zrobili!?"

Maciej Zakościelny i Katarzyna Skrzynecka w filmie "Kogel Mogel"
Instagram

Czwarta część kultowej komedii "Kogel mogel" to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier przyszłego roku. "Koniec świata czyli Kogel mogel 4" zwiastuje prawdziwy armagedon, a przynajmniej w życiu Piotrusia i Marlenki Wolańskich. Katarzyna Skrzynecka pokazała właśnie zdjęcie z planu, tym samym zdradzając jak w nowej części będą wyglądali filmowi Piotruś i Marlenka. Ich metamorfoza jest ogromna, jednak internauci nie do końca są do nich przekonani. Sami oceńcie. 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka o nowej bohaterce w "Kogel Mogel 4"! "Myśleliście, że gorzej być nie może? Może!"

Katarzyna Skrzynecka i Maciej Zakościelny w "Kogel mogel 4". Metamorfoza Piotrusia i Marlenki Wolańskich

W życiu Piotrusia i Marlenki Wolańskich namiesza kobieta. Jedną z nowych postaci, która dołączy do obsady czwartej części "Kogel mogel" będzie mama Marlenki, w którą wcieli się Dorota Stalińska. Młodzi Wolańscy nie tylko będą musieli stawić czoła mocnemu charakterowi mamy to przeprowadzą się do jeszcze bardziej luksusowej rezydencji. Kilka smaczków z kontynuacji kultowej produkcji zdradziła Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie: 

Wielka miłość na planie filmowym 🤣 Piotruś i Marlenka Wolańscy = WMŚ (Wielka Miłość Świata🤣) Forever 💕 @maciej_zakoscielny Jak ja SIĘ CIESZĘ, mogąc znów spotkać się z Tobą w pracy 👍👍👍🎬📽🎥 Nasze szczęśliwe małżeństwo jest równie luksusowe jak Nasza Gustowna Rezydencja 💕💋🍸 do której przenosi się akcja i mega draka NOWEJ 4tej części kultowej komedii "KOGEL MOGEL 4" 🤣🤣🤣 Wakacje spędzamy w pracy, na planie superpeodukcji @kogelmogel.official 🎬📽 karmiąc komary 😠😠😠🐜 których ataku nawet niebotyczne rzęsy Marleny ogonić nie dają rady 😠🤣🤣🤣

Przy okazji pokazała nowe zdjęcie filmowych Piotrusia i Marlenki Wolańskich. Okazuje się, że młodzi Wolańscy przejdą ogromną metamorfozę. Internauci są zachwyceni, szczególnie Maciejem Zakościelnym: 

 

- Ten gość wygląda jak Brad Pitt 😃
- P. Kasiu ta fryzura i te rzęsy mega oraz ten styl 👌🏼👌🏼👌🏼
- Wow masakra, polskie Bollywood 👍👋🍹

Ale nie wszyscy są tak optymistycznie nastawieni: 

- Boże co oni z was zrobili
- No nie po co psujecie tak kultowy film😐😐- 

Jesteście ciekawi, co przyniesie "Koniec świata czyli Kogel mogel 4"?

Zobacz także: Marian Opania dołączy do obsady "Kogel mogel 4". Kogo jeszcze zobaczymy w kultowej komedii?

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie z Maciejem Zakościelnym z planu filmu "Koniec świata czyli Kogel mogel 4". Piotruś i Marlenka Wolańscy przeszli niemałą metamorfozę. Jak oceniacie ich nowe wizerunki ?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Zapowiada się, że w ich życiu zrobi się jeszcze bardziej luksusowo. Czekacie na czwartą część kultowej komedii "Kogel mogel"?

Kogel Mogel zdjęcia z planu 4. części filmu
Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00