Piotr Żyła z żoną Justyną Wpis Justyny Żyły Justyna Żyła
Piotr Żyła z żoną Justyną
East News
Co mówi?
1/4
Piotr Żyła z żoną Justyną
East News

 

Zaostrza się walka między Justyną a Piotrem Żyłami. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że ich relacja się naprawiają, że para - mimo rozstania - dogaduje się w sprawie opieki nad dziećmi... Jak grom z jasnego nieba spadło jednak oświadczenie żony skoczka, która twierdzi, że mężczyzna ją szantażował, straszył, a nawet groził pobiciem!

Co na to Piotr? Jak reaguje na tak poważne oskarżenia? Zobaczcie szczegóły na kolejnych stronach!


Zobacz: Wspólne wyjście na lody i plac zabaw - tak Justyna Żyła spędza czas z dziećmi. Był z nimi Piotr Żyła?

 

2/4
Wpis Justyny Żyły
Instagram

 

Wpis Żyły jest wstrząsający! Justyna sugeruje, że Piotr chciał ją pobić oraz to, że ma już dziecko z inną kobietą:

Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś ile razy naplułeś mi w twarz ,groziłes pobiciem ,zastraszaleś,szantażowałeś,przyznałeś się iż urodziło Ci się dziecko ...że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki ?🤔w wyznaczone dni jak powiedziałeś jesteś ojcem reszta cię nie obchodzi ,ze nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach )że wspomniałeś ile razy prosiłam żebyś z mamusia nie przyjeżdżał ,żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał ,żeby nasze dzieci po katach nie spały u twoich rodziców ,ze nie zabierzesz ich do swojego mieszkania bo twoja dziewczyna się nie godzi ,ze pomału z naszego domu wynosisz wszytko i ze w dzień ojca jak Karolinka biegała za Toba z prezentem to ty z Twoja mama uciekaliście z twoimi pucharami - pisze Justyna na Instagramie (pis. oryginalna).

 

Justyna Żyła ma na myśli magazyn "Uwaga" w TVN oraz serię "Kulisy Sławy", w której pojawi się Piotr Żyła. Co powiedział skoczek? 

3/4

 

Piotr Żyła do tej pory nie odnosił się do wszelkich wpisów swojej żony, nie komentował ich, nie wrzucał niczego na swój Instagram. Teraz uznał jednak, że najwyższy czas podsumować to, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach. Dlatego też wziął udział w programie "Uwaga" w TVN. "Kulisy sławy" Piotra zostaną wyemitowane w najbliższą niedzielę o godzinie 19:45.

W zwiastunie na stronie Żyła przyznaje:

 

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się do tej pory działo. To nie było tak, że wyprowadziłem się, że zostawiłem rodzinę, to jest w ogóle całkowitą nieprawdą - mówi w materiale skoczek narciarski. 

 

Zobacz: Przełom u Żyłów? Tabloid dotarł do zaskakujących informacji! Będzie HAPPY END?

4/4
Justyna Żyła

 

Więcej Piotr na pewno zdradzi w odcinku w niedzielę. Czy szykuje się sądowa batalia między małżonkami? Oskarżenia Justyny są bardzo poważne. W grę wchodzi zaś opieka nad dziećmi. Co o tym wszystkim sądzicie?

 

Zobacz: Rozwód bez orzekania o winie: kiedy jest możliwy? 

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła