Piotr Woźniak-Starak, Krzysztof Ibisz
East News

Gwiazdy uczciły pamięć Piotra Woźniaka-Staraka na ramówce Polsatu. Przeczytaj, jakie wzruszające słowa padły

Piotr Woźniak-Starak, Krzysztof Ibisz
East News

W czwartek, 29 sierpnia, pożegnano Piotra Woźniaka-Staraka. Na jego pogrzeb przybył tłum gwiazd. Nie zabrakło bliskich, przyjaciół, znajomych z show-biznesu. Pojawiła się oczywiście rodzina Piotra: Agnieszka Woźniak-Starak, siostra Julia Starak, rodzice, a także: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Zosia Ślotała i Kamil Haidar, Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki czy Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. 

Nie wszyscy znajomi Piotra Woźniaka-Staraka mogli jednak uczestniczyć w jego ostatniej drodze, bo wypełniali swoje obowiązki zawodowe. W tym samym dniu odbyła się bowiem jesienna prezentacja ramówki Polsatu. Nie zapomniano jednak o Piotrze.

Piotr Woźniak-Starak uczczony minutą ciszy na ramówce Polsatu

Na ramówce Polsatu oddano hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi minutą ciszy. Poprosił o to prowadzący, Krzysztof Ibisz, który dobrze znał producenta filmowego. Prowadzący wygłosił też krótką, chwytającą za serce przemowę.

Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół - powiedział.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku w niedzielę, 18 sierpnia, na jeziorze Kisajno. Producent filmowy wykonywał niebezpieczny manewr na motorówce i wypadł z łodzi. Jego ciało było poszukiwane przez cztery dni i dopiero piątego dnia zostało odnalezione na dnie jeziora. Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat.

 

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno 

Piotr Woźniak-Starak
Instagram

Piotr Woźniak-Starak zostawił ukochaną żonę Agnieszkę

Piotr Woźniak Starak z Agnieszką

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27