Piotr Woźniak Starak

We krwi Piotra Woźniaka-Staraka wykryto alkohol! Prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok

Piotr Woźniak Starak

Piotr Woźniak-Starak w chwili wypadku na jeziorze Kisajno miał alkohol we krwi - poinformowała w środę 25 września Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Ponad miesiąc po wypadku ujawniono wyniki sekcji zwłok producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak. Prokuratura wyjawiła również, ile promili alkoholu miał we krwi Piotr Woźniak-Starak.

Poznajcie więcej szczegółów poniżej.

Wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka

Z sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Starak wynika, że w chwili wypadku na jeziorze miał w organizmie we krwi od 1,7 promila do 2,4 promila w moczu alkoholu w organizmie. Na swojej stronie internetowej Prokuratura Okręgowa informuje:

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie uzyskała z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku sprawozdanie z oględzin zewnętrznych i sekcji zwłok mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył w wypadku do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. Wynika z niego, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej. Ponadto badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego - czytamy.

Wypadek Piotra Woźniaka-Starak

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Producent filmowy podróżował swoją motorówką wraz z 27-letnią kelnerką z pobliskiej restauracji. Według jej zeznań, w pewnym momencie doszło do niebezpiecznego manewru i oboje wypadli z łodzi. Kobieta o własnych siłach dopłynęła do brzegu, natomiast Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany przez kilka kolejnych dni. Ostatecznie znaleziono jego ciało w środę, 22 sierpnia. 

 

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno

Piotr Woźniak-Starak
East News

Piotr Woźniak-Starak był mężem Agnieszki, gwiazdy TVN

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
ONS.pl

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11