Lara Gessler i Piotr Stramowski wystąpią w programie Kuby Wojewódzkiego. Na początku Kuba pochwalił się swoim fanom na Instagramie zdjęciem z Larą i Piotrem. Magda Gessler była już u Kuby Wojewódzkiego, teraz przyszedł czas na jej córkę, Larę! Tym bardziej, że ostatnio prasa donosiła, że Lara wystapi w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! (Zobacz także: Lara Gessler napisała książkę. Gwiazda TVN jest zachwycona: "Zrobiłaś mi niespodziankę. Dziękuję")

 

Razem z Larą Gessler w show Kuby wystąpi Piotr Stramowski, przystojny aktor, którego widzowie mogą oglądać w nowym serialu TVN "Na noże". W zwiastunie słyszymy o tym, że Stramowski miał kiedyś scenę erotyczną z... Anną Muchą! Pamiętacie, że Mucha i Wojewódzki byli kiedyś parą, prawda? 

Więcej szczegółów na temat ślubu z Kaczoruk?

Mamy nadzieję, że Kuba w najbliższym odcinku zdradzi inne szczegóły swojego ślubu (chociaż ostatnia reklama świadczy o tym, że ślub Kuby i Kaczoruk był tylko chwytem marketingowym!). W ostatnim odcinku Kuba pokazał obrączkę i przyznał, że się "hajtnął". Może w najbliższy wtorek dowiemy się czegoś więcej!

 

Będziecie oglądać program z udziałem Lary Gessler i Piotra Stramowskiego?

 

Zobacz także: Katarzyna Warnke pokazała zmysłowe nagranie z podróży poślubnej. Zobaczcie, jak aktorka tańczy dla swojego męża! WIDEO

 

Będziecie oglądać?

Lara Gessler i Piotr Stramowski w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram

 

Stramowski przyznał, że miał kiedyś scenę erotyczną z Anną Muchą!

Anna Mucha kupuje ciastka